Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak itt boldog párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt boldog párkapcsolatban/házasságban élők?

Figyelt kérdés

Mióta vagytok együtt? Hol ismertétek meg egymást? Minden rendben köztetek?


Csak vidám sztorikat, elégedett embereket szeretnék olvasni, mert el vagyok keseredve, mert itt is nagyon sok negatív történet van amitől mégjobban elvesztem a reményt, hogy én megtalálom az igazit.

Köszi ha leírod!



2012. ápr. 11. 11:34
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nagyon bízom benne, hogy elér hozzám is az a herceg:) Örülök, hogy ti boldogok vagytok, remélem így is marad!
2012. ápr. 11. 12:08
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Én egy rossz házasság után 33 éves koromban neten ismertem meg a második férjemet. 5 éve vagyunk együtt, van egy 4 éves kislányunk. Boldogok vagyunk együtt, nagyon-nagyon jó ember a férjem, én örülök, hogy egy rossz házasság után megtaláltam Őt. Nem mondanék igazat, ha azt mondanám, sosem vitázunk, nem volt még veszekedés közöttünk, de szerintem ez minden kapcsolatban/házasságban így van. Viszont tiszteljük és szeretjük egymást és ez a legfontosabb.
2012. ápr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
20 éves voltam, ő 27. A vonaton ismerkedtünk össze. Júliusban lesz 7 éve, hogy összeházasodtunk, van egy tündéri 4 éves lányunk és minden ok köztünk.
2012. ápr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

25 vagyok, ő 28. 4 éve élünk együtt, most jegyzett el Párizsban és jövő nyárra tervezzük az esküvőt :-)


Biztos neked is összejön :-)

2012. ápr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna, hogy ennyire bearanyozzátok a hangulatomat pusztán azért mert leírjátok. Köszi nektek! Mentek a zöld kezek:)
2012. ápr. 11. 14:25
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
25 leszek májusban, ő pedig ugyanakkor lesz 33. júniusban, az 5. évfordulónkon lesz az esküvőnk. :) akkor lesz 4 és fél éve, hogy együtt is élünk :) Meg fogod találni az igazit, ne félj. Nekem ő volt az első barátom, 19 évesen ismertem meg, azt hittem, hogy én sosem fogok senkinek sem kelleni, és tessék :) fel a fejjel :)
2012. ápr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy hosszú kapcsolatom 2.5 évig, de véget ért. Majdnem 2 évig szenvedtem, mindent akartam, csak szerelmet többé nem. Aztán közel két év egyedüllét után megtaláltam a Párom, akivel közös Életet tervezünk.

22 voltam, Ő 29 mikor összejöttünk, ennek lassan másfél éve és egy éve együtt élünk.

Ő már volt házas egy hosszú kapcsolat után, de hiába hitte azt, hogy ismeri, akivel élet, sajnos nagyon nagyot csalódott.

De bennem megtalálta Ő is a számításait, ahogy én Benne.

Nagyon szeretjük egymást, 2 év múlva összeházasodunk.

23N és 30F

2012. ápr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
17-es vagyok, a neten ismerkedtünk meg, egymástól 1 km-re laktunk.
2012. ápr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

25 leszek májusban én is

párom novemberben volt 25

3,5 éve vagyunk együtt, az egyetemen ismerkedtünk meg

már több mint 2 éve élünk egy háztartásban, előtte az egyetemen is sikerült együtt lakni a kétágyas szobában, úgyh kb 3 éve élünk együtt:)

Lassan (ha párom is veszi a bátorságot, vagy úgy érzi:D) hivatalossá is tesszük, főleg, hogy 1-2 éven belül babát szeretné(n)k

2012. ápr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Lilith1994 ***** válasza:

Hello:)

Barátomat több mint két éve ismertem meg volt barátom által(annak a kapcsolatnak nem lett jó vége..., de nem is ez a lényeg) Én már az első pillanatban tudtam hogy ő az igazi... Szerintem ez valami megérzés volt. Tudtommal ő is így volt velem. aztán rá egy fél évre össze is jöttünk. hamar össze költöztünk családi problémáim voltak.2010 május 11.-én kezdtünk el járni és azt hiszem május 27.-én ide költöztem. Picit hamar volt , de örült nekem. most is minden nagyon jó és jól meg vagyunk nagyon is , de néha veszekszünk, ez minden kapcsolatban előfordul. 2011 decemberében, vagyis karácsonykor megkérte a kezem. az esküvőnk még messze van mert nincsen rá pénzünk. Szüleinél élünk, mert én még tanulok ő meg nem talál állást, jelenleg ő is tanul. már gondolkodunk egy közös ház bérlésében, de ez még messze van. Meg babán is gondolkodunk de még rá érünk, mert ahhoz hogy el tartsuk a picit kell állás is:9 de minden rendben:)


Neked is majd sikerül megtalálni az igazit. általában elsőre tudja az ember , de valamikor csak idővel derül ki:) Csak pozitívan:)

2012. ápr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!