Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megromlott házasság alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megromlott házasság alatt maszturbálást vagy félrelépést választanátok? Meddig bírnátok szex nélkül?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk házasok, két csemeténk van, 3 és 5 évesek. Nejem egyre kevésbé ad magára, évek óta szinte nem is érdekli a szex. Manapság már ott tartunk, hogy kéthavonta egy színvonaltalan pettingre (kézjátékra) esetleg franciázásra hajlandó. Többször átbeszéltük, próbáltam így-úgy segíteni a helyzeten, de lényegében semmi nem változott. :-(

Nekem mindig is jó volt a szexuális életem, soha nem volt panasz rám vagy technikámra. Intim kultúrám és tapasztalatom magasnak mondható.

A tudat, hogy 40 évesen leírhatom magam, nincs többé szexuális életem egyre jobban frusztrál!



2012. máj. 14. 01:35
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
49%

Hát büszke lehetsz magadra. A nőt okolod. Te vagy a hibás. Kettőn áll a dolog. Tönkre tettél 1 nőt. Nem magától lett ilyen. Ha rendes férfit kapott volna aki igazán odateszi magát, romantika, vadság stb. De hagytad leigénytelenedni. Szerinted mitől lett igénytelen? Nyilván közre jatszottal. Nem így ismerted meg. Mert nem adtad meg neki amit kellene, amikor még jó nő volt amire szüksége lett volna. Tipikus férfi viselkedés.

Fejétől bűzlik a dolog.

Persze idejöttél mártírkodni, hogy jaj frigid és ráadásul ronda a feleségem, annyira h már fel se áll, olyan ocsmány. Nézz magadba, nézzél a tükörbe és inkább nézz szembe a saját gyengeségeiddel. Mert nem ide kellene jönni sajnáltatni magad.

Hiába mész szexelni idegen nőket, boldog az már nem leszel hisz a savanyodott feleseged vár otthon.

Maradhatsz ebben az állapotban is, bedugni a fejed a homokba és mosolyogni hogy te mindent megtettél, tökéletes férj vagy a feleséged az ocsmányságos semmirekellő véglény. Elhagyni se vagy képes. Ha más nőt vettél volna el ugyan ide juttatod. Ugyan ezt a balsorsod élnéd. Ahány nővel lefekszel gondolj erre, csak azért működik mert nem tudják ki is vagy valójában, nem ismernek csak egy burkot látnak, ami felszínes röpke élvezeteket okozhatnak nekik. Ha azok a nők lennének a feleséged helyében ugyanolyan ocsmányságot faragták volna belőlük. Ok okozat...

2023. aug. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
49%
Imádkozz hogy jobb legyen az életed.
2023. aug. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!