Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek van értelme így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme így ennek a házasságnak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
8 éve vagyunk együtt. nekem ő az első férfi az életemben, mégis hozzámentem feleségül. nagyjából rendben volt a kapcsoltaunk, azonban az utóbbi években (egészen pontosan az elmúlt 3 évben mióta összeházasodtunk) még ritkábbak lettek az együttlétek (előtte sem voltunk mániákusok, a heti 1x volt az átlag, azonban az utóbbi években ez 3 havi 1x-re csökkent és az is úgy, hogy én kezdeményezek, általában akkor sincs rendes szex, csak kb 1 órás orál sz ő részére, de a vége így is meg úgy is az, hogy nem lesz vége, mivel nem lesz orgazmusa....hiába próbálkozok a létező összes módszerrel), ezenkívül soha nem bókol, nem dícsér, nem mutatja sehogy sem hogy szeret, gyakran ingerült, ideges, feszült amit rajtam vezet le, (soha nem volt az a "szeretem és ki is mutatom" típus, de azért régen jobban éreztette velem), ha valami nem úgy van ahogy ő azt elképzeli hisztizik, zsarol, amíg el nem éri a célját. ha nem dolgozik, akkor sem foglalkozik velem, csak leül a gép elé és netezik vagy játszik, alszik vagy valami, csak velem ne kelljen egy percet sem foglalkoznia. ezeket leszámítva, 100 %, hogy NEM CSAL MEG, nincs rajtam kívül senkije, és állítása szerint szeret. érdekes. én nem így érzem. mondtam neki már azt is, hogy ha nem változik előbb-utóbb elválok és kirakom a szűrét, akkor sírt és fogadta megváltozik. na azóta se történt semmi... gyerek nincs, közös vagyon nincs. szerintetek van jövője ennek? van más is ilyen kapcsolatban? mit kéne tennem? amúgy szeretem. de nem vagyok boldog...

2012. jún. 9. 15:19
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
ja, ő 29 éves én 27.
2012. jún. 9. 15:22
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
el kéne menjen orvoshoz, együtt meg házassági tanácsadóhoz kellene elmennetek
2012. jún. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
74%
Valószínűleg valami gondja lehet a potenciájával csak nem meri elmondani.Én a helyedben leülnék vele beszélgetni.
2012. jún. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
65%
szerintem meg már unja az egész kapcsolatot,ezen a tanácsadó sem fog tudni segiteni,ha valaki unja már az egeszet.
2012. jún. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%

Tudni kéne, hogy impotens, vagy téged nem akar. Erre csak ő tud válaszolni.

Ha potencia gond, akkor azon meg lehet próbálni segíteni.

HA aszexuális, akkor döntened kell, hogy így vállalod-e (gyerek és szex nélkül)

ha veled van gond, akkor váljatok

2012. jún. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
A kérdező férje vagyok. Egyáltalán nem unom a kapcsolatunkat, mert szeretem a feleségemet, és a potenciámmal sincs semmi probléma. Mielőtt bárki írná, nincs szeretőm, nem is volt, és nem is lesz. Bár a kapcsolatunk nem felhőtlen, de meg tudjuk oldani a problémákat.
2012. jún. 9. 15:40
 7/24 anonim ***** válasza:
78%

Beszéld meg vele a dolgokat. Változtassatok az életeken, vegyitek bele egy kis rendszert, egy kis színt.

Továbbá el kéne menni szakemberhez.


Meg kéne beszélni, hogy miért nem kíván téged, lehet beteg, vagy rád unt.

2012. jún. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%

Bocs, kedves férj, de ha viszont aszexuális vagy (mert a 3 havi 1 próbálkozás erre utal) akkor nincs mit megoldani. Te nem akarsz szexet, a felelséged igen....

ezzen nincs mit megoldani

2012. jún. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
76%
Dobd ki és keress egy szebbet, jobbat, fiatalabbat.
2012. jún. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
látom a férjem is észrevette a kérdésemet...
2012. jún. 9. 15:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!