Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek változhat-e a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek változhat-e a párom hozzáállása ha a házasságig eljutunk?

Figyelt kérdés

Nem az a típusú lány vagyok, aki esküvőről álmodozik, amíg 100% nem vagyok benne biztos, hogy le tudnám élni az egész életem a párommal. A mostani párommal 3 éve és pár hónapja vagyunk együtt, a múlt keserű tapasztalatai miatt nagyon nehezen alakult ki a bizalom bennem, de nagyon jól alakult a kapcsolatunk, nagyon megszerettük egymást. A jövőről nem szoktunk beszélni, nem szoktunk tervezgetni hogy hosszú távon hogy lesz mint lesz. Ha igen, akkor is én puhatolózok, hogy egyes dolgokhoz milyen a hozzállása. Nagyszerű ember, mégis van egy dolog, ami lesokkolt. Tudni kell róla, hogy utálja a homokosokat. Megkérdeztem tőle, hogy ha netalán a saját gyermeke az lenne, mit tenne, elfogadná-e? Azt válaszolta, hogy "kiverném belőle." Hiába magyaráztam, hogy az nem egy olyan dolog, amit így el lehet intézni. Megkérdeztem, hogy ha a lánya leszbikus lenne, mit tenne? Erre is ugyanaz volt a válasza, hogy ilyen nem történhet meg az ő családjában, megtagadná stb. Szerintem ha nagyon hosszú távra tervezünk, akkor ilyen eshetőségekre is fel kell készülnünk, szerintetek nem? De hogy emiatt megvonná a szeretet a gyerektől, enyhén szólva felhúzott nagyon. Persze én is remélem, hogy majd ha lesz gyerekem normális párkapcsolata lesz majd.

22L



2012. aug. 8. 14:13
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
49%
Változhat, de nem biztos, hogy fog. Én nem tudnék együtt lenni olyannal, aki ennyire másképp gondolkodik.
2012. aug. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
83%

Ne aggodalmaskodjál. Egy népmese jutott eszembe ,ismered?

A kisbunda - ahol leküldik valamiért a 22L-t a pincébe:

[link]

"Amint megy az asszony, hát látja, hogy már egészen odavan a lánya. Kérdi, hogy mit talált itt a pincében, amiért annyira sír.

- Hühühü, hogy miért? Azért, mert hogyha elmegyek a szomszéd Jancsihoz férjhez, aztán majd lesz egy kis Jancsi, annak veszünk egy kis bundát, aztán lejön ide a pincébe, akkor ráesik az a káposztáskő, és kire marad a kis bunda!"

nnna.

2012. aug. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
43%

Hát ha minden klappol köztetek, és mindketten egymással akarjátok leélni az életet, akkor nem értem, hogy pont egy ilyen titeket nem érintő témában való véleménykülönbség miért izgat téged? MInden másban egy véleményen vagytok? Mert én azt nem hinném, az kész csoda lenne... És ha nem, akkor minden más véleményeltérésével elfogadod, de ha ebben a homo témában nem értetek egyet, akkor nem házasodnál vele össze???


1. Se te, se ő nem homo.

2. A gyerekeitek a ti mintátokat fogják látni. Azaz, ha normálisan éltek, akkor kicsi az esély, hogy homoszexuálisak legyenek. Max ha olyan társaságokba járnak, ahol ez a menő. De ha még te is úgy állsz a témához, hogy teljesen normális dolog a homoszexualitás, akkor már a gyereked is így fog hozzá állni, és könnyebben hajlik arra, főleg ha határozatlan, befolyásolható, s nem tudja mit akar... Ellenben ha látja, hogy a férfi+nő kapcsolat a normális már csak biológiailag is, akkor ez rögződik benne.

3. Ha úgy állsz a párodhoz, hogy bármiben is megakarod változtatni, akkor már régen rossz, és jobb ha össze se házasodsz vele, mert utána sem fog változni, hacsaknem az a házassági szerződésetek tárgya, hogy elvesz és beáll alád a parancsaidat teljesíteni, mint egy igazi papucsférj a házisárkánya mellett...

2012. aug. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Szerintem kapcsolatfüggő vagy. És jól teszed ha ebbe így nem szülsz gyereket!
2012. aug. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

12. Ez nagyon jó:)) Tényleg valahogy így néz ki a dolog:))

13. A kérdésem egyáltalán nem arra irányult, hogy én akkor nem fogadom őt el ezzel a gondolkodásmóddal, csak annyit kérdeztem, hogy vajon változhat-e. Fogalmam sincs hogy milyen lesz tíz év múlva, de 3 nagyon nehéz év van a hátunk mögött és végig kitartottunk egymás mellett (szüleim halála, neki munkanélküliség, nehéz anyagi helyzet stb.), tehát eléggé megedzőttünk, az, hogy ő más véleményen van, nem befolyásolja az érzelmeimet iránta. Egy szóval sem mondtam, hogy teljesen normális dolog a homoszexualitás, de ha ne adj isten a gyerekem a saját neméhez kezd vonzódni, nem fogom megtagadni, hanem valamiképp mellette állok majd, de én is nagyon remélem, hogy sikerül a megfelelő értékeket átadni neki. De tényleg nagyon korai még erről gondolkoznom:))

2012. aug. 8. 14:56
 16/27 A kérdező kommentje:
14. Miért lennék kapcsolatfüggő??? Egyáltalán miben merül az ki?
2012. aug. 8. 14:58
 17/27 A kérdező kommentje:
Utánanéztem a fogalom jelentésének, és biztosíthatlak, hogy nem vagyok kapcsolatfüggő, én nem tudom, ezt miből szűrted le, de kiváncsi lennék.
2012. aug. 8. 15:03
 18/27 anonim ***** válasza:
72%

Abból szűrtem le, hogy egy olyan emberrel vagy együtt 3 éve, akivel elég meredek dolgokban különböztök...


nem arra gondoltam hogy klinikai eset vagy! de ezt így látjuk hogy hosszú távon nem biztos hogy működne a kapcsolatotok.

2012. aug. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
72%
meredeken különböztök egyes dolgokban...
2012. aug. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Bárki megváltozhat. Egy ismerősöm olyan elvakult meleg gyűlölő volt, hogy az valami borzalom. Aztán mikor az egyik jó barátja színt vallott neki, ő lett a legnagyobb támasza! Teljesen megfordult az álláspontja.

Pedig neki "csak" barát volt, nem gyerek.

Mondjuk én sem lennék elragadtatva, ha a párom így állna hozzá. Az én párom olyan közömbös féle. De kijelentette többször is: elfogadná a gyerekét, miután a sokkból magához térne. Ez nekem fontos, mert én támogatom a melegeket, több barátom is van.

2012. aug. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!