Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha két ember egy bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két ember egy bizonyos ideig nem házasodik össze akkor már nem is fog? Ez baj? Mennyi az az idő?

Figyelt kérdés

7 éve vagyok együtt a párommal, 18 voltam amikor megismertem, jó ideje együtt élünk. Pár éve csak ketten.

Egyikünk sem erőlteti az esküvőt. Nemrég viszont egy családi összejövetelen viszont kiderült, hogy nem vesznek minket komolyan. Elmondták, úgy érzik bizonytalanok vagyunk és nem akarunk egymás mellett elköteleződni (nem így, de ez volt a lényeg), senki nem ellenkezett, sőt...

Nagyon bántott a dolog. Pedig soha nem veszekszünk nyilvánosan, nem ócsároljuk egymást a család előtt, nem szakítottunk még és jöttünk újra össze, stb...


Igazából nem kételkedek a kapcsolatunkban, csak bánt, hogy ennyi idő kellett, hogy kiderüljön, hogy nem hisznek bennünk.


Másoknál ez tényleg így van, vagy miért gondolhatják így?

Nem hiszem, hogy okot adtunk:((



2012. aug. 13. 16:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Azért nem csak kikényszerített, hitelből tartott esküvők léteznek...:) nem kéne általánosítani.

Te olyan kérdést teszel fel, amire csak ti tudjátok a választ. Ha nektek nem fontos az esküvő, akkor nem fogtok összeházasodni. Az, hogy nem vesznek komolyan, más tészta. Sokan valóban kevésbé veszik komolyan az olyan párokat, akik élettársak.

2012. aug. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!