Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg lehet feleséget venni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehet feleséget venni?

Figyelt kérdés

Filmekben láttam néha, hogy valaki vett feleséget és egyik ismerősöm is mintha mesélte volna, hogy az ő unokabátyja is vett egyet :D

De az állítólag fullos és tud több nyelven is, de ilyen tényleg létezik, hogy lehet venni feleséget? Hogy működik ez meg ezt ki találta ki? Törvényes egyáltalán?



2012. dec. 1. 01:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt Magyarországon biztos hogy nem lehet és nem is törvényes.
2012. dec. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud több nyelven, leginkább ukrán és orosz csajok aki ezt vállalják és törvényes, mert "társkeresőként" működtettik a dolgot, csak picit gyorsított eljárásában :)
2012. dec. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
araboknál simán, de mindenhol máshol is, ahol még elrendezett házasságok vannak, csak ott a csajt a szüleitől lehet megvenni.
2012. dec. 1. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
minden feleséget venni kell - van amelyiknek csak egy részét, van amelyiket egészen. Nem vagyok pénzéhes, vagy ilyesmi, eddig két olyan párkapcsolatom is volt ahol a másik fél fiatalsága ellenére úszott az adósságban.. a gond azzal volt hogy nem tudta kezelni.. és azért mindenki vágyik a létbiztonságra-amihez pénz kell- amit csak ugy lehet elérni hogy tudod kezelni... (de pl mindkettő azt csinálta hogy ha kapott eyg összeget nem félre rakta az adósság törlesztésére, hanem vett belőle valamit, amire nincs is annyira szüksége, viszont annyi pénze se hogy megvegye, így újabb hitelt vesz fel a törlesztésre...)
2012. dec. 1. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Átvitt értelemben lehet. Van elég sok pénzéhes ribi, akik, ha elég gazdag vagy és elég sok mindent veszel nekik, simán hozzád mennek gondolkodás nélkül.
2012. dec. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Araboknál lehet. Nagyon meglepődtem, amikor múltkor hallottam, hogy ez a romáknál is így van.
2012. dec. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%
még jó hogy fontos a pénz.senki nem szeretne nyomorogni és nélkülözni.nekem is volt csóró párom,volt h kajára nem volt pénz.de akkor megfogadtam hogy soha többet nem jövök össze olyannal aki nem tud valamit felmutatni.a férfiaknak egyre nehezebb lesz a dolguk.
2012. dec. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó, persze fontos a pénz, mert abból lehet élelmet venni meg mindent... De ez nem k.rvaság... És ha már itt tartunk pénzéhes férfiak is vannak. És lehet, hogy van benne valami igazság, de hidd el, 40 nőből biztos akad legalább 1 hölgy aki azt mondja, hogy ő nem az, és nem is hazudik!
2012. dec. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
De mindenképp van benne valami igazság !
2012. dec. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
jesszus, itt panaszkodtok, hogy minden nő ilyen és olyan de a magyar férfiak 90%-a pedig nem is keres annyit, hogy el tudná tartani a feleségét, tehát dolgozik a nő is ugyanannyit mint a férj, csak mellette még a háztartást vezet és a gyereket is ellátja, a férj meg semmit nem csinál otthon. elég szánalmasok. Sőt ha netalán pedig otthon van anő a gyerekkel míg az kicsi minden forintot a szemére hány amit haza kell adni a családnak... inkább ne szólaljatok meg..
2012. dec. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!