Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Volt már válságban a házasságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már válságban a házasságod? Ha igen, sikerült megmenteni? Hogyan?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet elviselni, ha elmúlik a szerelem, ha már nem annyira varázslatos az egész, mint az elején volt?


Tulajdonképpen minden érdekelne ami a párkapcasolati problémákkal kapcsolatos...



2013. jan. 19. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre nincsen bevált recept.

A szerelem, a szexuális vágy, minden más változó intenzitású a házasságban, és ez jó így. Nem lehet ezer fokon égni mindig.

2013. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyan házasság előtt pár hónappal, de volt.

Anyagi, családi problémák, betegség, tehetetlenség... tulajdonképpen olyan rossz lelkiállapotban voltam hogy nemhogy szerelmesnek nem éreztem magam, egyenesen meggyűlöltem a páromat.


Mivel tudtam hogy velem van a baj, én léptem.

Kivetettem a párommal pár nap szabadságot, és az utolsó fillérünkből elmentünk "wellnesselni".


Én feloldódtam, a párom új ihletet kapott az ágyban, és azon kívül is :))

Ez egy éve volt, azóta is újra fülig szerelmesek vagyunk, és rájöttünk a bajban a megoldásra.


Tulajdonképpen elég sokrétűen alkalmazható a technika, kiszabadít a szürke hétköznapokból, ellazít, és egy wellness részlegen bizony elég sok alkalmat lehet találni a társas kikapcsolódás megfűszerezésére.


Véleményem szerint tökéletes, ha csak ellaposodik, unalmassá válik egy kapcsolat.

2013. jan. 20. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt. Az esküvő után fél évvel, majdnem elváltunk. Totál megváltozott, mintha nem ugyanaz az ember lett volna akihez hozzámentem. Volt sírás, kiborulás, aztán megbeszéltük mit akarunk. Nálunk nem múlt el a szerelem, szerencsére még mindig fülig szerelmes vagyok belé.
2013. jan. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!