Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti nem féltetek, hogy mostantó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem féltetek, hogy mostantól "nincs visszaút"?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre, nagyon szeretem a vőlegényemet. Összeházasodunk jövő hónapban, és elkapott egy érzés.. onnantól kezdve az "övé" leszek, félek, hogy nem fogom bírni a """bezártságot"". Ikrek jegyű vagyok, ez is közrejátszik. Imádom őt, tényleg vele akarom leélni az életem, babát szeretnénk, de most úgy megijedtem, hogy nem leszek jó feleség...nálatok is volt ilyen érzés?? Szégyellem magam, pedig tényleg azt szeretném, ha ő lenne a férjem..

2013. jan. 21. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszel az övé, csak a felesége.
2013. jan. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem olyan ördögi dolog.

Nemrég volt hasonló kérdés, linkelem.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__3..

2013. jan. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ez normális, nagy döntés, át kell gondolni :)
2013. jan. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
átgondoltam, sőt gondolkoznom sem kellett, mert szeretem. Csak megrémültem, pedig minden porcikámmal ez ellen az érzés ellen küzdök.. :-( tudom, hogy fantasztikus apa lesz, és szerető férj. De mégis.. és nagyon utálom magam ez miatt, hogy miért érzek mégis így.
2013. jan. 21. 13:21
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az övé leszel, és igenis van visszaút, legalább is kiút van a helyzetből, ha minden kötél szakad. Tehát egy életre szóló döntést hozol jobb esetben, de mégis van egy menekülési útvonal, ha balul sül el a dolog. Nyilván nem a válás a cél, de azért jó hogy kitalálták :-)
2013. jan. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az Ikrek jegynek semmi köze nincs ahhoz, hogy te momentán bepánikoltál attól, hogy "örökre". Pedig örökre, a francokat! Minden második házasság válással végződik. Ha nem jön be, elválsz és ennyi. Ne akarj azonnal gyereket, hanem élj vele egy darabig kettesben. Ha kiderül, hogy gáz a kapcsolat, akkor el lehet szép csöndben válni, és nem megy rá egy kis ártatlan élete.


Ne nézz annyi hülye amerikai filmet. És nyugodj szépen meg. MInden rendben lesz.

2013. jan. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyannyira betojtam az esküvő előtt hogy le akartam lépni(kb 1hónap volt az esküvőig).Akkor jutott eszembe hogy nem is éltem,nem volt másik férfi az életemben,nem szórakoztam stb.Végülis megvolt az esküvő és azóta csak nevetek a félelmeimen,idén lesz a 8. házassági évfordulónk,gyerekünk van és ha most kellene választanom úgyanúgy hozzámennék.

Foggalmam sincs miért pánikoltam akkor be de nagyon menekülhetnékem volt.

2013. jan. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az ember mindig megérzi mi vár rá.Nem egy nem két embernél tapasztaltam. Még nem késő visszalépned.
2013. jan. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"gondolkoznom sem kellett, mert szeretem"


Azért ne felejts el gondolkozni teljesen! A szerelem, szeretet szép dolog, de egy jó házassághoz gondolkozni is szükséges.

2013. jan. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!