Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért költik a nők a pénzt? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért költik a nők a pénzt? Mire költik a nők a pénzt? Elsősorban férjek (házasok) válaszait várom!

Figyelt kérdés

Miért és mire költik a nők a pénzt?


Elsősorban férjek (házasok) válaszait várom!



2013. febr. 22. 06:39
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából arra, amire én. Élelmiszer, rezsi és bármi egyéb, amire szükségünk van.

Kifejezetten magára csak a szükséges piperére költ (értelemszerűen én nem veszek magamnak tampont vagy rózsaillatú tusfürdőt), illetve a munkahelyi étkezésére, ahogy én is a sajátomra.

2013. febr. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
100%
Igencsak általánosítás hangzása van a kérdésednek :) Én pl még fodrászra sem költök nő létemre mert magamnak vágom a hajam. Ruhát is jó ha 1 évben veszek vagy 5 darabot. Mondjuk nem is tudnánk megengedni magunknak a többet, de nem is nagyon érdekel. Egy házas nő.
2013. febr. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
100%
Pfff...kb arra, amire a férfiak. A szükségleteik fenntartására.
2013. febr. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
26%
Amit tudok, hogy kaján, háztartáson kívüli kiadás és magának megy az egyedül a konditerem, de már nagyon ráfér szóval örülök neki.
2013. febr. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából arra költünk, amire a férfiak. Ami nálunk a különbség: én nem költök autó és motoralkatrészekre, ő pedig nem költ fél évente egyszer fodrászra. Nem sminkelek, úgyhogy még az alapvető pipere és tisztálkodási szerek is hasonlóan oszlanak el. Ja meg talán pár darabbal több ruhát veszek.
2013. febr. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
100%

Élelmiszer- legyen mit enni, legyen miből főzni.

Tisztálkodási szerek- nyilván nem kell magyarázni. Bár tény, egy nő sokkal több kozmetikumot használ, de én még nem láttam férjet aki azért panaszkodott volna, hogy a neje bőre sima és jó az illata.

Tisztító szerek- valahogy tisztán kell tartani az életteret.

Esetleg hobbi- kinek mi.

Ruházkodás- szükséges.


A nők ugyanarra költenek, mint a férfiak, hiszen a szükségleteik nagyjából azonosak. Aztán már a pénztárca szab határt, hogy mennyire elégítik ki a szükségleteiket.

2013. febr. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
100%

Azért költik mert kell költeni, ha nem költöd nincs tiszta ruhád, nincs áram, víz, nincs étel, se ruha. Se neked se neki.

A mire kérdésre pedig (ahogy nálunk van....)

Rezsi

Gyerek dolgai (pelenka, élelmiszer, ruha, egészségügy (vannak fizetős védőoltások, fizetős kivizsgálások: Hasi és feji ultrahang... amit nem támogat a TB. Agyhártya gyulladás elleni védőoltás, vitaminok - 10 hónapos babánk van)

Élelmiszer

Tisztítószerek

Ruha (ebből nem túl sokat, főleg zokni, alsónemű ilyesmi - most a baba az első nálunk nekünk meg már van ruhánk)

Fodrász - de azt mindketten igénybe vesszük (férj - kéthavonta - feleség évente kétszer - egyszer daueroltat meg egyszer vágat - hosszú haja van)

kozmetikumok - de azt is egyformán kb. mert mindkettőnknek kell izzadásgátló - férjnek a borotválkozáshoz a cuccok - feleségnek az intim cuccok - ezen kívül mindketten használunk parfümöt - feleség + szempillaspirál meg ilyesmi (de ezt is kb. évente egyszer vesz)

nyaralás most kiesik

2013. febr. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a feleségem "költi" a pénzt.


Beosztja, hogy mindig legyen elegendö, laktató és finom kaja, tisztán tudja tartani a lakást, ruhákat és mi is tudjunk tisztálkodni. Odafigyel, hogy rendes és szép ruháink legyenek, de igyekszik lehetöleg kedvez áron vásárolni.

Ö intézi az összes fizetnivalókat: rezsi, számlák, és odafigyel, hogy ne legyünk késésben.


Hülyeségekre nem költ, viszont sokkal több érzéke és türelme van a pénzügyek rendezésére.


A nagyobb kiadásokat vagy nem feltétlen szükséges dolgokat (hobbira) megbeszéljük.

2013. febr. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
100%
Miért kérdezed? Úgy gondolod a feleséged sokat költ? Anyukád mennyit költött?
2013. febr. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:
A 9. vàlaszadonak: miböl gondolod, hogy férfi vagyok?
2013. febr. 22. 08:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!