Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a férjetek folyton az alakotok miatt szekálna titeket?

Figyelt kérdés

Pajzsmirigy túlműködésem van és gyors anyagcserém emellett, így akármit csinálok 52 kg felé nem tudok hízni még akkor sem ha non-stop csipszet ennék tejszínhabos csokival. Mindkét szülésem alatt 5-5 kg-t híztam és ez már a szülés napján le is ment.

A férjemmel amúgy jól működik a kapcsolatunk, de mostanában elég buta és mindig a súlyomon pocskondiázik. Az öccse beújított egy plasztik nőt, mű cicikkel, mű szájjal és nagy kerek felfújt fenékkel. Természetesen ő lett a szemében az ideál és szinte naponta cukkol hogy milyen kis melleim vannak mennyire pici a fenekem és olyan az alakom mint egy 10 éves kisfiúnak.

Hát nagyon rosszul esik mit ne mondjak. Eddig ilyen jellegű problémája sosem volt, sőt örült neki hogy vékony vagyok. Most megváltozott a világnézete és a telt nők jönnek be neki..


Egyébként nem gondolom magamról hogy gebe lennék, tény, hogy vékony vagyok, de nem az anorexiás típusból, sportolok így a bőröm sem csoffadt, feszes vagyok mindenhol, de neki ez mégsem jó..



2013. márc. 27. 16:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
a szomszéd nője mindig zöldebb
2013. márc. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Meg most kell errol beszelni, mert utana, ha elkezdte rombolni az onbizalmad, akkor annyi.

Mondd meg neki, hogy eddig is ilyen voltal, eddig igy voltal jo, ha nem tetszik el lehet tolni a biciklit...

Gondolom Mr. Vagany sem tokeletes, esetleg nezz ki vkit es kezdj el parhuzamot vonni kozottuk...

Nem ismerem a ferjed, az en pasimnal ez mukodne. Bar o ennel tapintatosabb.

2013. márc. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Kérdezd meg tőle, hogy valóban szeret, tiszta igaz szerelemmel? Ha igen, akkor tovább nem fog téged szekálni. Ha nem fejezi be akkor nem szeret igazán, menjen akkor vegyen feleségül egy plasztikot. És ha a férjednek vannak hibái az alkatával, vagy ha nincsenek, te is kritizáld őt ahogy csak tudod! 'Lehetnél izmosabb, lehetne nagyobb a mellizmod';) stb....
2013. márc. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Örüljetek neki hogy ilyen vagy, legalább nem leszel szívbeteg, cukorbeteg, magas vérnyomásos, mint Én. Mond így el ezt, aztán nem fog többet cseszegtetni a férjed, az biztos.
2013. márc. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%

1.Megmondod neki hogy elmész plasztikára de ő fizesse.

2.Akárhogy is de szedj fel 20kg-ot akkor rájön hogy vékonyan jobb voltál.

3.Járj testhez álló ruhákban,talán így rájön hogy milyen jó alakod van.

4.Vagy csak beszélj vele hogy örüljön hogy két gyerek után is jó alakod van.

2013. márc. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nem is értem egyébként, eddig tetszettél neki? vagy akkor miért vett feleségül? öccse lecserélte a barátnőjét és akkor mi van? elkezd téged cseszegetni mert nem úgy nézel ki mint az a plasztikáztatott nő? nem értem, akkor ha azok tetszenek neki miért nem vett feleségül egy olyat? ennyire irigy az öccsére??

én a helyedben én is elkezdeném kritizálni. biztos vannak rajta is hibák, hát hajrá. nehogy már csak a te önbizalmadat rombolja egy ilyen alak. csak azért mert nincs a cicidben mérgezett szilikon, meg a szád nem kacsaszájúra van feltöltve ... mutass neki olyan ellen példákat, az interneten, ahol balul sültek el ezek a plasztikai műtétek. pl a nő, akinek a fenekébe tettek implantátumot, és készített egy videót, amiben az implantátumot megtudja forgatni, mert annyira balul sült el. itt a cikk:

[link]

2013. márc. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Olyan dologgal szekál, amin te nem tudsz változtatni. Szerinted egy normális érzelmi intelligenciával rendelkező ember csinál ilyet? NEM!

Nem akarok senkit megsérteni, de meglehetősen primitív bunkónak tűnik a párod.

Te döntésed, hogy elviselsz-e egy ilyen embert.

Minden esetre először beszéld meg vele értelmes hangnemben az érzéseidet, hogy ez mennyire bánt téged.

És persze ne hagyd, hogy lelombozza az önbizalmad! Csinos és egészséges vagy, mi kell még? Esetleg sportolj valamit, attól jobb lesz a közérzeted, önbizalmad és még formásabb leszel. :)

(Csak hogy lásd: Én is ilyen alkat vagyok, de a párom megőrül értem.:) )

2013. márc. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Teleplakátolnám a falat izmos férfitestekkel, és megmondanám neki, hogy na, majd ha te is ilyen leszel, én is meghízok:) Tuti venné a lapot.
2013. márc. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nagyon ronda dolog bántani valakit amiatt, hogy egy betegség külsőleg megváltoztatta. Ráadásul már vékony voltál gondolom, amikor megismert, akkor jó voltál így neki?

A másik: azért vagy sovány, mert beteg vagy, kezeltesd magad! Biztos jót fog tenni az alakodnak is, ha kezelik a problémádat, de nem is ez a legfontosabb, hanem az egészséged.

2013. márc. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos kinőiesednél mellette, ha rendben lenne a szerszáma mérete.. mond neki ezt, biztos megnyúlik az arca pár mp-re.
2013. márc. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!