Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan nő, aki olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, aki olyan férfihoz ment hozzá, akit nem igazán szeretett?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert nemrég 2 bnőm is férjhez ment,és egyik azt mondta szereti bár a férjét, de nem szerelmes belé, a másik meg azt, h a férje jutott neki és ő kompromisszumot kötött.

Én sajnos nem tudom azt elképzelni, h valaha olyanhoz menjek hozzá, akit 100%-osan nem szeretek, szenvedéllyel és kompromisszumot kötök már az elején.

Szeretném tudni, h sokan vannak-e így?



2013. máj. 5. 08:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
A Föld lakosságának 80 %a ezt csinálja.
2013. máj. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Pláne most, a nők többsége, anyagiak miatt, a jólét reményében, a szerető meg majd akad.
2013. máj. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem is olyan rég még csak az anyagiak miatt házasodtak az emberek, szegényt a szegényhez jómódút a jómódúhoz. Szerintem ha szerelemből meg szenvedélyből akarsz hozzámenni valakihez, akkor kb az első 2-3 hónap után már vetesd el magad, mert véleményem szerint a szerelem előbb utóbb úgyis átalakul csak szeretetté és tiszteletté rosszabb esetben utálattá. Szóval én inkább megvárom, hogy mivé alakulnak az érzelmeim mielőtt hozzámegyek valakihez. Pl most kb válnom kéne mert míg rózsaszín köd volt addig a párom volt a világ legtökéletesebbike most meg csak kínlódunk
2013. máj. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van két ismerősöm, aki nem szerelemből ment férjhez, de állítólag nem is hiányzik nekik a szerelem, nekik szeretet és barátság a házasság alapja. Mondjuk ez nálunk is alap, de én ezen felül életem szerelméhez mentem hozzá, én nem tudtam volna olyanhoz, akibe nem vagyok szerelmes.
2013. máj. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Aki nem szereti a férjét, vagy nem szerelmes?

Nem mindegy.

Azt kérded, hogy "aki nem igazán szeretett", de a példádban azt írod, hogy a barátnőd szerette, csak nem volt szerelmes.


Mi mikor esküdtünk, addigra elmúlt a nagy love, de mégis igazán szerettem/szeretem.

2013. máj. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
én oriási szerelemből és szenvedélyből mentem férhez.igen mindkettő hatalmas volt ,de ez mint kiderült kevésnek bizonyult.a szerelem múlandó és amikor múlik előjön minden más aminek fontosnak kell lenni.kommunikáció.tolerancia,tisztelet,bizalom,felelősségvállalás,szeretet.a rózaszín köd és a szenvedély nem elég sokkal több kell...
2013. máj. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

5ösnek:"Aki nem szereti a férjét, vagy nem szerelmes?

Nem mindegy."

Szereti, mint egy testvért.:-)Mindent meg tudnak beszélni egymással, de a szex ritkán van már ( 2-3 havonta) és kihűlt a szenvedély, holott 26 évesek, ennek még nem kéne így lenni.


"Mi mikor esküdtünk, addigra elmúlt a nagy love, de mégis igazán szerettem/szeretem."--Ők sose voltak szerelmesek, nem az történt, h 2 év múlva elmúlt a love, csak mint barátot szerette és szereti a fiút. Tudni kell, h a bnőmnek volt egy lángoló nagy szerelme, aki csúnyán lelépett. Őt őrülten szerette. Ezután jött ez a fiú (aféle pótlék volt már az elején is). 2 év múlva (mivel nem jött más), hozzáment.

2013. máj. 5. 10:25
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Van egy érdekes könyv a témában, ha érdekel: A szerelem és a nyugati világ
2013. máj. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos itt a gyakorin elég elterjedt az a hozzáállás a sok megkeseredett háziasszony körében, hogy "nincs is olyan, hogy szerelem" meg "az elmúlik" és "amiatt nem érdemes házasodni"...


Nyugi. TÉvednek. Amiről ők beszélnek, mint "rózsaszín köd", az nem szerelem, hanem kezdeti izgalom, érdeklődés, vonzalom. A szerelem, a mély érzelmek ezután jönnek, és csak rajtunk múlik, meddig tartanak. A szerelem kitart az életünk végéig, ha teszünk érte, és nem hagyjuk a kapcsolatot ellaposodni - hideg, baráti szeretetté, puszta tiszteletté alakulni.


Akiknél ez eleve nincs meg...ott a házasság sajnos eleve halálra van ítélve, az ilyenek 90%-a végződik válással. Az ember társas lény. Puszta baráti érzelmekkel képtelen létezni egy másik mellett.

2013. máj. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
köszi utolsó! végre valaki, aki így gondolkozik! feldobtad a napomat:)
2013. máj. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!