Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férj és kolléganők viszonya?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férj és kolléganők viszonya?

Figyelt kérdés

Hogyan viselnéd ha a férjed több nővel dolgozik együtt és azok nyilvánvalóan nyomulnak?

A férj szemmel láthatólag hűséges, de a csajok imádnak kacérkodni és próbálják különböző programokra elcsalni.



2013. máj. 15. 13:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

Sehogy. Ha a férj hűséges, akkor tök mindegy, mit csinál néhány hülye kis liba a munkahelyén. Ha meg elcsábítható, akkor meg úgyis tök mindegy. Valaki vagy hűséges vagy sem, ha hűséges, akkor nem lehet csak úgy "rábeszélni", hogy csalja meg a feleségét. Ha meg alapból nem hűséges természetű, akkor most vagy később, de úgyis megcsalja.


Ez nem olyan, mint mondjuk az eperfagyi, hogy valaki a csokit szereti, de azért rábeszéled, hogy kóstolja meg azt is...

2013. máj. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Egyetértek az elsővel. Én nem hiszem el a "gonosz harmadik aki tönkretette az álomszép kapcsolatunkat" történeteket. Ha a párod hűséges akar maradni, akkor marad is, nem egy agyatlan, akarat nélküli báb.
2013. máj. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Értelek. De engem az zavar főképp, hogy miért nyomulnak? Értem én, hogy a párom régebb óta ott van és divat összehaverkodni a régiekkel, meg be kell vágódni... De amikor azt hallom, látom, hogy minden nap csalják, hogy ebédeljen velük, meg menjenek esténként sörözni az azért zavar. Ő nagyon ritkán megy velük egyébként. Mégis mi a francért csinálják ezt ezek? Mindig ez van amikor a cég gyakornokokat vesz fel... már rohadtul unom! :D
2013. máj. 15. 13:48
 4/19 A kérdező kommentje:
Minden évben vesznek fel újakat és ez a cirkusz újra kezdődik. Egyébként nem kételkedem a hűségében. A csajokat nem értem.
2013. máj. 15. 13:50
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Együtt ebédelni a kollégákkal teljesen normális dolog, nem mindenki szeret egyedül a tányérjába bámulva enni. Az esti sörözés megint nem akkora cucc, mennek, elhívják őt is, aztán vagy megy, vagy nem... Ezt még igazából nyomulásnak se nevezném.
2013. máj. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló cipőben járok, ugyanaz, amit leírtál. És a férjem, bár szintén hűséges, és egy bizonyos ponton nem megy túl még a társalgásban sem, de szívesen barátkozik a kolléganőivel. Munkahelyen kívül sosem találkozik velük, de munkahelyen belül olyan "atyáskodó" velük. Megbízom benne, de engem is zavar azért, mert úgy gondolom, az ember hűtlenségét veszélyezteti, ha túl nagy adag kísértésnek van kitéve. Beszélgettünk erről, ő elmondta az ő álláspontját, ami engem megnyugtatott, és azóta nem foglalkozom a dologgal, de azért résen vagyok:) A kapcsolatunk jó, ezért számítok rá, hogy nincs oka megcsalni.

Csak azt tudom tanácsolni, hogy beszélgess erről a férjeddel, és ne féltékenykedj. Az előttem szólónak igaza van, felesleges.

2013. máj. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Az együtt ebédelés nem nagy szám, nálunk is sokan mennek együtt enni, nők-férfiak vegyesen.
2013. máj. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Vannak férfi kollégák is, velük is szokott ebédelni, ők mégsem hívogatják minden nap. Egyébként sokszor itthonról visz ételt és azért nem eszi meg mert elcsalták a csajok. Pedig tudják hogy felesége van.
2013. máj. 15. 13:54
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, hogy jó fej a férjed és kedvelik a társaságát? Nekem is vannak férfi kollégáim akikkel jókat beszélgetünk, meg a férfi kollégák kevésbé pletykásak, nem azt kell hallgatnom, hogy az xy kolléganő épp mit csinált tegnap...bla bla bla...

Ne láss szerintem bele többet, mint ami van.

2013. máj. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
De értsd már meg, hogy az ebédszünetben együtt enni valakivel valahol, az nem jelent semmit! Én is ebédeltem már nős emberrel, nem is egyszer, és sose fordult meg a fejemben, hogy ez bűn lenne! Eszembe sem jutott semmi azon kívül, hogy van kihez szólni kaja közben két szót...
2013. máj. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!