Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Visszalépett az esküvőtől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszalépett az esküvőtől?

Figyelt kérdés
A barátnőm vőlegénye visszalépett az esküvőtől. Nem tudom hogyan vigasztaljam. Most hozzám költözött, én ajánlottam fel neki, hogy legyen itt amíg úgy érzi szüksége van rá. De nem tudom mit mondhatnék neki vagy mit csináljunk hogy jobb legyen neki...Ő olyan nekem mint a kishúgom, nagyon szeretem!

2013. máj. 16. 15:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor nem nagyon tudsz semmit sem mondani, nem is nagyon fogod tudni felvidítani. Szerintem elég ha szimplán mellette vagy.


26N

2013. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell sírnia magát, ezen csak az idő segíthet. Meg persze jót tesz egy barát a közelben.
2013. máj. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Ez ilyen esküvő előtti pánik lehet. Nagyon nem tudod megvigasztalni őt, kisírja magát, te meghallgatod.
2013. máj. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez sajnos nem pánik. Egy 3. személy szólt bele a boldogságukba. Nem volt már mit tenni.
2013. máj. 16. 15:46
 5/13 anonim ***** válasza:
És mikor lett volna az esküvő?
2013. máj. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Júniusban
2013. máj. 16. 16:03
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz tenni, ezt neki kell feldogozni, ami nagyon nehéz lesz. Engem 10 év után hagyott el a vőlegényem az esküvőnk előtt, egy másik lány miatt. Azt hittem nem élem túl. Szó szerint. Hülyeséget is csináltam, de már nagyon megbántam. Sok sok év kellett hozzá, egy új megértő társ, aki már a férjem, és akitől a legtöbb segítséget kaptam lelkileg. Nagyon sok erőt kívánok a barátnődnek, tudom min megy most keresztül.
2013. máj. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 okoska31 ***** válasza:
100%

azaz 1,5 hónappal előtte lépett vissza.. és az sem vigasztalja a barátnődet, hogy ekkora köcsög volt?


vidd el mindenféle programokra, hogy eltereld a figyelmét. emberek közé. gondolom pasizni még nem áll készen, de ilyenkor az segít, ha nincs ideje gondolkozni, ha lefoglalod.

munkahelye van gondolom, az is jó.

ha Neked van barátod, akkor próbáld megbeszélni vele, hogy hármasban menjetek el - így talán ő sem sértődik meg, vagy 4-esben, és akkor elefántnak sem érzi magát.

2013. máj. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 okoska31 ***** válasza:
7-es: milyen hülyeséget csináltál? egyébként a sztorid kifejezetten emlékeztet egy ismerősömére...
2013. máj. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
16%
vigasztald meg lesz férje úgyis. nem minden pasi ilyen szerencsés hogy meg tud lépni.
2013. máj. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!