Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit változtassak magamon hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit változtassak magamon hogy újra jó legyek a férjemnek?

Figyelt kérdés
10 éve együtt élünk. Érzem hogy pár hónapja rossz irányba indult el a házasságunk. Egyre többet van házon kívül nélkülem. (Nem vagyok féltékeny és bízok benne 100%-ig) Inkább azt gondolom menekül itthonról, amit egyre inkább megértek. Letopisodtam, nem járok sehová (saját hibám, mert hívnának, de soha sincs kedvem), úgy érzem egy befásult, elhanyagolt, veszekedős banya lettem. 30-pár évesen. Ha valakit érdekel vagy segítene, az nagyon jól esne, mert nem tudom hol kezdjem a változást!

2013. máj. 17. 08:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
7%

Erre csak egy mondat jut eszembe:


Vehetsz házat-de otthont nem:DDD

2013. máj. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Ismeretlenül elég nehéz tanácsot adni. A "menj el fodrászhoz, vegyél uj ruhát, legyél igényes, adj magadra" semmit nem ér, ha a ferjednek mas problémája van veled. Elso körben érdemes lenne leülni vele beszélgetni arról, hogy mit szeretne, mit kellene szerinte változtatni.
2013. máj. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
22%

Művelődj:D


Vehetsz házat

De otthont nem;

Vehetsz ágyat,

De álmot nem;

Vehetsz órát,

De időt nem.


Vehetsz könyvet,

De tudást nem;

Vehetsz pozíciót,

De tiszteletet nem;

Megfizetheted az orvost,

De az egészséget nem.


Megveheted a lelket,

De az életet nem;

Megveheted a szexet,

De a szerelmet nem.

2013. máj. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
1%
Nyugodtan minuszolj baby, ennek ellenére talált sülyedt a versike:DD
2013. máj. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

A férjem azt mondogatta régebben, hogy szeretné ha fiatalosabb lennék és spontánabb. Itthon mindig csak ugyanazokat a ruhákat hordom, ezt is megjegyezte már. De fogalmam sincs mi az ami kényelmes és csinos. Jelenleg mackónadrág és pólót hordok vagy rövidnadrág és topp. Azt mondta ez unalmas már.

Nem vagyok topmodell alkat, most elkezdtem emiatt sportolni, már 5 kg-t leadtam. Ennek Ő is örült.

2013. máj. 17. 08:19
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
A félreértések elkerülése végett, kedves verselő kommentelo, en mínuszoltalak, sot, jelentettelek is, mert értelmetlen a válaszod. 2. valaszado.
2013. máj. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
2013. máj. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
A mackó nadrág nem valami nőies darab. Leggings egy hosszabb tunikaval, vagy laza, nem passzol kis nyári ruha?
2013. máj. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
49%-os válaszolót nem tudom miért nem törlik. :( Most Ő kezdett el pontozgatni.
2013. máj. 17. 08:23
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Hűha! Első körben kezdj el magadra adni, lássa rajtad hogy nő vagy, ne olyan kis nyanya akit már 10éve folyton lát. Legyen kisugárzásod pl azért mert sikerült leadni x kilót :) Fontos hogy ne veszekedj, ahogy mondtad elhanyagolt veszekedős banya lettél. Szüntesd ezt meg, légy kedves a férjeddel, ez a csábítás alapja, a veszekedéssel a hárpiáskodással még nő nem tartott maga mellett férfit. :) Sok sikert.



Öltözködés, egy leggings+ tunika tök jó ahogy írta az egyik válaszíró, esetleg szép miniszoknya, vagy egy farmertérdnadrág, ha nem szeretnél rövidet, egy aranyos felsővel. :) Menj el fodrászhoz is, esetleg egy kis kozmetika pl szemöldök kiszedés :) Mondjuk lábgyanta, mert megnyerő lesz :) Mondjuk az is megkérdőjelezett hogy éltek-e a szexuális életet??? Mert elég fiatalok vagytok, remélem nem hanyagoljátok el azt sem...ha mégis akkor pedig mindent bele, :)

2013. máj. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!