Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségemnek lett egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségemnek lett egy leszbi barátnője és megmérgezi a házasságot, hogyan "távolítsam el" az életünkből?

Figyelt kérdés
1 éve ismerjük kb, mindig azzal tömi a nejem fejét, hogy a házasság hülyeség, én hülye vagyok, ő sokkal jobban érdemel, egyszóval bele van zúgva. Együtt dolgozunk vele és sokszor van olyan, hogy beleszól mindenbe, ami nem is rá tartozik. Mondtam már neki, hogy nem akarom megbántani, de keressen magának valakit és ne rajtunk lógjon, meg nyomassa a hülyeségeit, mert senki nem kíváncsi rá, de nagyon pofátlan egy csaj. Nem tudom, hogy hogyan lehetne leállítani.
2013. máj. 19. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyet kell értenem az első válaszolóval, amúgy nem szexualitás függő,hogy kiből lesz egy sz*rkeverő kotnyeles liba.
2013. máj. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
És a feleséged miért nem küldi el a sunyiba?főleg ha téged ócsmárol....hamar küld el örökre....!!
2013. máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez olyan, mintha egy pasi haverja lenne, aki szerelmes belé és nyomatja a baromságait, szóval nem mindegy.
2013. máj. 19. 20:53
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes szitu. Gondolom, ha nyomatja ezt a nejednek, akkor ő valamennyire meg is hallgatja őt, nem?

Próbáltál támadás helyett úgy reagálni, hogy bebizonyítod, te márpedig nem vagy olyan, amilyennek az a nő el akar adni?

Közös programok?

2013. máj. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem egy vérbeli machonak a leg megalázóbb mikor egy nővel csalják meg, ráadásul még fölé is emelik. Ez ciki.
2013. máj. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok macho, de eddig nagyon jól megvoltunk, 4 éve vagyunk házasok és a feleségemnek sem volt semmi baja velem, mióta viszont ez a csaj keveri a dolgokat, gyakrabban veszekszik velem. Azt mondogatja a feleségemnek, hogy ő jobban megérti, lelkitársak és hátulról teljesen ellenem fordítja.
2013. máj. 19. 21:04
 7/10 anonim ***** válasza:

1, 2, ne sírjatok, nem homofób a kérdező, de ha elszereti a nejét az a csaj, akkor lehet, hogy az lesz.


Beszélj őszintén és megértően a feleségeddel, de vigyázz, hogy ne legyél erőszakos, mert azzal csak a leszbi hülyeségeit igazolod.

2013. máj. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Basszus itt a felesegeddel van a baj, nem a novel! A felesegedrol van itt szo nem valami haverrol! Tisztaban van azzal hogy mit jelent felesegnek lenni? Ha nem szeret akkor miert van veled? Inkabb tole szabaduljal meg es keress valakit akiben megbizhatsz es veled marad joban, rosszban egeszegben es betegsegben.... tudod amit megfogadtatok mikor ossze eskudtetek...
2013. máj. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem a te dolgod eltávolítani. A feleségednek kell őt leépíteni, hogy hagyja már békén.
2013. máj. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát bocsi,de ezt a történetet meglehetne hallgatni a másik szemszögből is.

Amíg nem hallottuk a másik felet,addig nem tudjuk kinek van igaza,vagy igazsága.

Ha valakivel ilyen szinten megbeszéli a dolgaitokat akkor nem a 3. emberrel van a gond.Hanem kettőtök között nincs rendben minden.

Amúgy attól,hogy leszbi valaki nem feltétlen házasság- vagy családellenes.

Lehet,hogy a házasság alatt,konkrétan arra gondol,hogy maga a ceremónia,illetve a papír felesleges,nem pedig a ti kapcsolatotokra utal,lehet csak félreérted.

Nehéz átlátni egy ilyen helyzetet.

De az sem rossz ötlet ha 3an leültök és megbeszélitek a dolgot.

2013. okt. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!