Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan vegyem fel a leendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem fel a leendő férjem nevét?

Figyelt kérdés

Sárosiné Kovács Anikó

Sárosi Zoltánné


2013. máj. 20. 14:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%

Az 1.


A 2. csak akkor, ha szeretnéd teljesen feladni az egyéniségedet, és közhírré tenni, hogy téged végre-valahára elvett valaki, amire veszettül büszke is vagy.

2013. máj. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
43%

Ez a "-né" katasztrófális!Akármelyik verziót nézem!

Inkább Sárosi-Kovács Anikó vagy Sárosi Anikó.Felejtsük már el a "-né"-t

2013. máj. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
inkabb az elso, vagy sarosi kovacs aniko
2013. máj. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22%

Ha rejtőzködni akarsz, akkor a 2. Vagy ha szeretnél komolyabbnak, idősebbnek tűnni a valós korodnál.

Ha felelősségteljes beosztásban dolgozol fiatal korod ellenére, különösen, ha önkormányzatnál, közigazgatásban, akkor is jó választás.

Ha meg nem zavar a hosszú név, meg mindenképp a leánykori vezetéknevedet is akarod reprezentálni, akkor az első.

2013. máj. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%
Nekem az első verzió tetszik
2013. máj. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
6%

Amúgy csak hivatalos helyeken kell majd a választott néven bemutatkozni, ha csak egy új ismerősnek bemutatkozol, úgy használod a neved, ahogy épp tetszik. Akár a férjed vezetéknevét + a keresztnevedet is mondhatod csak, vagy a leánykori nevedet, mikor melyik a szimpibb.

De ha pl. egy névtáblára ki lenne írva a neved az ügyfelek számára, akkor nem rossz választás a régimódi 2.

2013. máj. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is az első verzió tetszik.
2013. máj. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is az 1. Tavaly én is így vettem fel :Ö
2013. máj. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%

Most trendi a kotojeles valtozat, szerintem rem unalmas.

Egyebkent azt vedd fel, ami neked tetszik.

2013. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%

Kedves 2-es!

"Felejtsük már el a "-né"-t" Miért is felejtsük el???? Mert neked nem tetszik??? Normáááááális??!!! (egy cseppet sem)


Én a 2. verzióban veszem fel a nevem, de az első sem rossz. Manapság ezek az egyediek, mert mindenki kötőjelezik.


24N

2013. máj. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!