Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasok ti szoktatok azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok ti szoktatok azon féltékenykedni ha mondjuk a férjetek munkatársának nagyobb a melle fiatalabb vagy ilyesmi és hogy attól féltek biztos ráhajt v. Megtetszik a párotoknak?

Figyelt kérdés
Azoktol kérdezem akik nagy szerelemből mentek férjhez
2013. máj. 20. 15:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Önbizalomhiány.....
2013. máj. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%
kiegészíteném azzal hogy a párodban sem bízol......"biztos ráhajt"
2013. máj. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
87%

igen, 2 lufimellre leszek féltékeny. :P ne röhögtess kérlek. ennél sokkal intelligensebb párom van, ha el is hagyna, akkor sem a (nemlétező) bombázó kolléganő miatt tenné.


ha kicsivel többre értékelnéd magad (már ha van rá alapod), akkor nem problémáznál ilyesmin.

2013. máj. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
85%

Ez inkább a párunkkal szembeni bizalmatlanság, mint önbizalomhiány.

Én lehetek akkora egójú és olyan magabiztos, hogy az orrom hegye letéríti a Holdat a pályájáról, ha a párom esetleg félre akarna keffenteni...

2013. máj. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
49%

Nem szoktam féltékenykedni. Teljesen felesleges dolog, ha meg akarna csalni, akkor megtenné, ha nem a munkatársnővel, akkor valaki mással. Volt már olyan, hogy egy nő ráhajtott a férjemre, de:

1. a férjemnek az volt az első, hogy ezt nekem is elmondta

2. jól helyretette a nőt, hogy keressen olyat, akinek nincs felesége

Az meg, hogy azoktól kérded akik nagy szerelemből mentek férjhez... hát ezen jót röhögtem, már bocs. A féltékenység mértéke (már ha valaki ilyen betegesen féltékeny, mint te) nem a szerelem nagyságán múlik, hanem azon, hogy a féltékenykedő lelkivilágával, önbizalmával baj van.

Másrészt meg az esetek nagy százalékában az emberek szerelemből házasodnak, ezt nem kell külön kiírni, nem olyan gyakori manapság, hogy 16 éves szűzlányokat hozzákényszerítenek a csúnya, öreg bácsikákhoz... :)

2013. máj. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
96%

1. vagyok,azért írtam hogy önbizalom hiányos,mert

nem értékeli magát annyira,hogy biztos legyen abban,hogy

a férje nem 2 lufi mell miatt fogja lecserélni......

2013. máj. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
60%
Úristen, te hány éves vagy?
2013. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
82%
nem
2013. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
42%

Az en ferjehez bemehetne a vilag legszebb noje meztelenul, azonnal elzavarna :D

Nezd, ha nem huseges termeszetu, akkor nalad rondabb novel is megcsalhat. Ha huseges, akkor akarki johet, ha a hazassagotok rendben van, nem lep felre.

2013. máj. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak azért a párom nem fog megcsalni, mert nagyobb a melle a kollégájának, ismerem ennyire.
2013. máj. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!