Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti miből jöttetek rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miből jöttetek rá, hogy megcsal a férjetek/szerelmetek/párotok?

Figyelt kérdés
Féltékeny típus vagyok. A kisfiunkból nagy nőcsábászt akar nevelni.. Ráadásul tett egy olyan kijelentést, hogy akkor csalna meg amikor csak akarna, de biztos nem falubelivel, hogy sose tudjam meg.. Megcsal? Hűséges? Honnan lehet tudni? Vannak intő jelek?

2013. máj. 21. 10:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
58%

Nekem elmondta. De ez neked sokat nem segít, mert ha ilyen a hozzáállása, akkor neked nem fogja...

Igazából az a kérdés, mennyire számít ez? Mármint ha megcsal, de te sose tudod meg, viszont a családi életetek jó, akkor tényleg olyan nagy baj, ha megtette?

2013. máj. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%
Mindenesetre egy bunko, ha megcsal, ha nem.
2013. máj. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%
a falu bikája (ezen jót mosolyogtam)
2013. máj. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Kései Sirató ***** válasza:
93%
Várd ki, míg lebukik.
2013. máj. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%
Intő jelek lehetnek: kimaradozás, telefondugdosása, FB profil rejtegetése, ilyenek.
2013. máj. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
86%
Abszolút nem értek egyet az elsővel. Miért kell eltűrni hogy megcsalnak ? Csak a családi béke kedvért? Biztos hogy nem tűrném!
2013. máj. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%
A vicc az h nem jöttem rá, pedig voltak jelek: folyton a telefonját nyomkodta, volt hogy lefordította ha elmentem mellette, azt mondta, heti 2* 1órával tovább kell bent maradnia, elkezdte zselézni a haját, meg akart csinálni egy hasizomnövelő edzésprogramot, egyre ingerültebb lett a gyerekkel, nem volt türelme hozzá (szíve szerint máshol lett volna), hazajött és bevágott 2 tányér kaját, szerintem a reggeli+ebédpénzt másra költötte stbstb.
2013. máj. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
80%
100% hogy már megcsalt téged. Akkor ülnek a faszik ilyen magas pacin.
2013. máj. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem csalt meg, csak a szája járt. En is szoktam ilyesmit mondani a férjemnek és mégsem csaltam meg.

Viszont õ is mondta nekem, hogy ha megcsalna sohasem tudnám meg.Viszont nem vettem észre semmilyen jeleket, hogy megcsalna!

Csak az a baj, hogy nem lenne szabad egymásnak ilyesmit mondani, mert az ember tudatában igy már ott motoszkál a kis ördög.

2013. máj. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Vannak intő jelek. Nálatok azok, amiket a múlt heti kérdésedben írtál. Főleg arra a kommentre gondolok, hogy a férjed mit szól ahhoz, amit magadról írtál. Ott sok jó ötletet kaptál, szedd össze magad és beszéld meg vele a problémákat. Egyáltalán nem biztos, hogy már megcsalt, de jó úton haladsz afelé.
2013. máj. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!