Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A történet bent, tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A történet bent, tanácsot szeretnék kérni. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Megpróbálom rövidre fogni, és nem befolyásolni benneteket.


4 éve másodszorra nősültem, és szeretem a Feleségem.

Van egy 12 éves kislánya, aki szerintem visszaél a szülei és a nagyszülei jóindulatával.

Mint nevelő apa, próbálom terelgetni, segíteni a nevelésben, de egyszerűen nem megy.

Van két nagy fiam, szóval nem vagyok kezdő.

A kislány cumizik még, nem néz szembe a félelmeivel így vagy a mi szobánkban alszik, vayg a nagyszülőknél, nyüstölni kell a tanulással, rendetlen ...stb.

Csicskáztatja az anyját és a nagyszüleit, és ezt kihasználva, rendszertelenül is étkezik. (este 10-kor is eszik.

Próbálok segíteni neki, terelgetni, elmagyarázni mi miért nem jó.

Nem hallgat rám, ami nem lenne gond, de a feleségem, mint ha kizárna a nevelésből.

Ha tanulok vele akkor előtte szól rám, hogy így nem jó, ne zavarja össze...

Ha más miatt szólok, akkor hagyjam szegényt, szegény fél, szegény így... szegény úgy...

Tudni kell, hogy koraszülött volt, ebből egy nagyon enyhe tanulási problémája van matekból.

Egyre jobban zavar, hogy "kizár" a gyereknevelésből, és ha még is sikerül valamit elérnem, a nagyszülők lerombolják.

Nem tudom mit tegyek, szerintetek?

Sok helyre beírhattam volna ezt a kérdést, nem véletlenül ide írtam, és nem véletlen semmilyen megjegyzést nem tettem, hogy ne befolyásoljam a hozzászólásaitokat.

Emellett még a Feleségem olyan életet él, hogy vár a sült galambra. (ezt most nem részletezném)

Szeretem a feleségem, de már nem tudom mit tegyek...



2013. máj. 21. 16:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Huh, a feleségeddel komoly problémák vannak, ha normálisnak tartja, ahogy a lánya viselkedik, főleg a cumizast....
2013. máj. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Kondor Judit ***** válasza:
Az anyukát kéne előbb felrázni+a nagyszülőket.Mert Te hiába erőlködsz ők tojnak rá/ez az én véleményem/.
2013. máj. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Bármit teszel, Te vagy a gonosz mostoha. Gyereket kényeztetik, Te szigorú lennél. (szerintük)

Gyerek meg úgyis azt csinál, ami neki kedvezőbb. 10 órakor eszik? Változtat valamin, ha szólsz? Nem. Nem vagy az apja.

Nagyszülőkkel, anyjával pedig nem veheted fel a harcot.

Nem fognak igazat adni. Gonoszul hangzik, hagyd, neveljék ők. Te leszel a fekete bárány,aki nem szereti a gyereket.

Az, hogy ők hülyén szeretik, nem tudod meggyőzni őket.

2013. máj. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ilyen súlyos problémák vannak, szerintem érdemes lenne egyeztetned egy időpontot a lányka osztályfőnökével, esetleg vele "szövetkezhetsz", erről a feleségednek nem is kell tudnia, a tanárnő felvázolhatja neki, hogy mi a helytelen a gyerek viselkedésében.

I think.

2013. máj. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem vagyok gonosz szülő!

Nem verekszem, nem ordibálok...

Ész érvekkel próbálok érvelni.

Nem zárom a szobájába a gyereket.

Egyszerűen képtelen vagyok nézni ahogyan egy 12 éves gyerek ül a számítógép előtt, és a szájában a keze.

Egyre jobban aggaszt, hogy a házasságom is tönkremegy, mert egy "fejlődésben" lévő lány az ágyunktól 2 méterre alszik vagy éppen eszeveszetten horkol.

2013. máj. 21. 16:52
 6/18 A kérdező kommentje:

A vér szerinti apuka nem tartja velük a kapcsolatot, teljesen kilépett az életükből.

A Kislány szeret engem, elfogadott apukának, tehát ez sem jelenthet gondot.

A koraszülés miatt egy enyhe SNI alakult ki a kislánynál.

2013. máj. 21. 17:10
 7/18 anonim ***** válasza:

Hát itt bizony az anyukával van komoly probléma, elsősorban.

A férjem is a nevelőapja a lányomnak, de gyönyörűen rendbehozta azt amit én elcsesztem a nevelésben, mondjuk én hagytam hogy beleszóljon. Nálatok ez a probléma, hogy kívülállóként tekint rád, az meg végképp nem normális, hogy egy szobában alszotok....

2013. máj. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem fog tetszeni neked, de:


Ennek a gyereknek pszichiáterre van szüksége-még pedig sűrgősen. Amit leirtál, az akár SNI-s gyerek akár más gyerek: nem normális.


Ez a gyerek, a leirásod alapján úúgy viselkedik mint egy értelmi fogyatékos gyerek.Aki egy 6 éves gyerek szintjén megrekedt. Hormonprobléma is okozhat ilyet.pl.


Szóval, doki, de izibe.Mennél tovább vár az anyuka, annál nagyobb gebasz lesz. IQ-t és egyebeket is kéne nála nézni.

2013. máj. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
a koraszülöttsége nem indok erre a viselkedésre.
2013. máj. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#8:

Nem vagyok orvos, de a gyerekkel semmi probléma nincs.

Értelmes, a korának megfelelő értékekkel és tudásanyaggal, valamint fejlettségi szinttel rendelkezik.

Tehát mint itt a hozzászólások többsége szerint is, az anyuka és a nagyszülők hozzáállása a gond.

Ezért kértem tanácsot, hogy miként tudnám a Feleségemet illetve a nagyszülőket rávenni, hogy nem normális amit csinálnak/engednek a gyereknek.

2013. máj. 21. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!