Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tegyem túl magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam a sértettségemen? Hogy lépjek túl? Nem akarok haragudni a férjemre.

Figyelt kérdés

Amikor terhes lettem, a férjemet előléptették. Ez rengeteg munkával jár, sokat gondolkodott rajta, majd elvállalta. Én mellette álltam.

Semmit nem kellett itthon csinálnia, a gyerekkel csak jétszani kellett, nem kelt hozzá éjjel. Elfogadtam, hogy alig van ránk ideje, sokszor aludni járt csak haza.

Amikor az anyját műtötték, én főztem és takarítottam rá.

A lányunkat én vittem oltásra, orvoshoz, mindenhová.

Emellett nem voltunk együtt szinte soha, én meg egyedül szintén nem tudtam elmenni kikapcsolódni.


Ennek lassan 2 éve. Most kicsit lazább a munka, pénteken mennék a legjobb barátnőm 30. szülinapi bulijára. Szinte az egészet én szerveztem, alig várom már. Erre ma bejelenti, hogy neki programja van akkor este.


Mit csináljak?


2013. máj. 21. 21:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy idöben meg kellett volna vele beszélni?
2013. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikálni kellene egymással. Ha te szervezted a bulit, akkor már régen szólhattál volna neki, hogy ő ne szervezzen magának programot.
2013. máj. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg az anyját vagy a tiédet, hogy vigyázzanak azon az egy estén/napon a gyerekre aztán elmentek mindketten.
2013. máj. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

2 hónapja tudjuk, pirossal írtam be az itthoni naptárba.

Sokat is beszéltem róla.


Sajnos nincs, aki tudna vigyázni a gyerekre :-(

2013. máj. 21. 22:14
 5/31 anonim ***** válasza:
31%

Csak azt nem tudom, hogy ha ide le tudod írni, hogy mi bánt, neki miért nem mondod el?

Sokkal inkább vele kellene ezt megbeszélned, nem velünk, idegenekkel.

2013. máj. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
megis milyen programja akadt pentekre?
2013. máj. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Vele már beszéltem. Nem akar változtatni.


A munkatársaival megy sörözni.

2013. máj. 21. 22:28
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
A férjed egy önző tuskó...
2013. máj. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
De még mekkora...
2013. máj. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
68%

es milyen lenne a baratno szulinapi unneplese? hol tartjatok? akik ottlesznek azokat kedveli amugy?


mert amugy nekemis volt mar olyan hogy a parom elhivott magukkal kozos programra tobbszor is, es pont olyan emberekkel ment hogy en meg inkabb itthon ultem minthogy veluk toltsek orakat. meg is sertodott rajta valamennyire, pedig en vele ketten NAGYON szivesen mentem volna barhova. nem lehet hogy ez van nalatok is? mert mi is nagyon ritkan talalkozunk es megis kepes voltam azt mondani h nem megyek, sot meg kicsit en is meg voltam sertve hogy alig vagyunk egyutt es olyan helyre hiv ahol nem is tudnank annyira egymasra figyelni...

2013. máj. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!