Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Találtam egy sms-t . (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam egy sms-t . (? )

Figyelt kérdés
8éve együtt vagyunk,3éve házasságban.Kb.1hónap múlva érkezik a közös gyermekünk.Tegnap hajnalban párom telefonja folyamatosan csörgött.Ő kinyomta,én nem bírtam visszaaludni.Nem volt szép,de megnéztem a telefonját,kimentem a konyhába.A következő üzenetet láttam : " Ő ugyanúgy a te gyereked is,nem fogod megúszni". Ledöbbentem.Váljak,vagy most mit csináljak ? Hogy fogom így megszülni a gyerekemet,idegsokkosan ?
2013. máj. 22. 05:53
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor azért nem artana egy elbeszelgetes, mielőtt válsz.
2013. máj. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%

Remelem csak a terhes hormonok jatszanak veled es az sms rossz szamra joot.

Elso teendo szamot ird ki es kerj meg valakit nezzen utana kie.

En nem beszelnek rola ugyis letagadja inkabb kesz tenyek ele allitanam az urat.

Ha megvan a no es kinyomoztad mi vele a helyzet terhes vagy sem akkor beszelgess el vele.

2013. máj. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
71%
Kész tények elé akkor állítunk valakit, ha mar tudjuk, hogy mit akarunk lepni. Érdekes helyzetet szülhet, ha a kérdező letamadja a férjet, aki simán beismeri a dolgot es válni akar....
2013. máj. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
86%
Ez így elég kevés infó. Akármit is jelenthet. Kérdezz rá a férjednél, és ne engedd kitérni a válasz elől. Csak így fogsz megnyugodni.
2013. máj. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem a válás a megoldás, hanem a kommunikáció...bár hiába is írom ezt, hiszen ha te is ezt tartanád megoldásnak, akkor az sms olvasása után rögtön megkérdezted volna a férjed és nem itt kérnél tanácsot vadidegenektől.

OFF:

Tényleg, az emberek miért nyíltabbak ismeretlenekkel szemben, mint a "jóban-rosszban" választott párjukkal???

2013. máj. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem lenne egy ilyen titkom és hajnalban hívna valaki (99% hogy az a valami vagy valaki akit elakarok titkolni) szerintem nem aludnék vissza nyugodtan, hanem kimennék és válaszolnék...

Lehet téves számra jött az sms. Kérdezz rá. Ne az első 5 percben akarj válni.

2013. máj. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
8%
Mondjuk ha az en párom nezegetne az smseimet, nem sokáig maradna a párom.....
2013. máj. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%
Előzmények? Fura viselkedés? Több infó kéne. És te halálosan nyugodt maradtál,az sms olvasása után?
2013. máj. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%

" Ő ugyanúgy a te gyereked is,nem fogod megúszni"


Ebből az sms-ből nem az jön le, hogy a férjed a másik nőt akarná választani a becsúszott gyerekkel. De fizetése csökkenni fog.


A számot tényleg érdemes elmenteni magadnak és ha tudsz utána nézni de a másik nőt nem csesztetném, az lealacsonyító. Nincs hozzá jogod. Az egyetlen ember, aki neked elszámolni valóval tartozik, az a férjed!


Meghallgatnám az Ő verzióját aztán a megérzésemre hagyatkoznék mennyire lehet igaz, amit elmond, vagy csak hülyít és továbbra is várható a megcsalás akár mással.

Nagy valószínűséggel különmennék tőle egy időre és meglátnám mennyire teper értünk, hogy helyrehozza a kapcsolatunkat. Ha nem viszi túlzásba a válás a megoldás.

2013. máj. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
17%
Csak kérdezem, hogy aki szerint nulla százalékban hasznos a válaszom, az hogy áll majd meg a férj elott, ha kiderül, hogy rossz számra küldtek az smst?
2013. máj. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!