Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit szólnátok hozzá ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok hozzá ha a férjetek, élettársatok becézgetne egy nőt?

Figyelt kérdés

találtam egy olyan beszélgetést ahol úgy hívja a nőt hogy édesem meg stb.

erre mit reagáljak?megesz az ideg


2013. máj. 22. 12:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%

Ismerik egymast, netalantan baratok?


En is szoktam igy hivni a barataimat, mert jol esik. Sot azt is szoktuk egymasnak mondani, hogy szeretjuk egymast. Na es akkor mivan?

2013. máj. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem örülnék neki,ez nekem már erős becézgetés.


Engem egy fiú hiv barim-nak(barátom röviditére nem bárány)na ott a csaj kikadt ezen is,pedig szerintem ez nem durva.

2013. máj. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

ezerféle választ fogsz kapni a "az öld meg"-től kezdve az "ez teljesen normális, te vagy a hülyé"-ig.


Engem speciel szintén megbacna az ideg!

2013. máj. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy barátok lennének,esetleg csak ismerősök
2013. máj. 22. 12:16
 5/15 anonim ***** válasza:
nálam ez sajna nem férne bele a kapcsolatba, akárkiről is van szó :) kérdezz rá, persze akkor kutattál, ugyi?? annak meg nem fog örülni. de te meg annak nem örülsz, amit találtál. ezt beszéld meg vele...
2013. máj. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ehhez tényleg ismerni kell a másikat. A párom minden barátnőjét becézgeti, Zsófibaba, Andibébi, stb. Nem zavar, pont mert mindenkivel ilyen, tehát nem egy nőt tüntet csak ki ezzel.
2013. máj. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A masik kerdesem: hol talaltad ezt a beszelgetest?
2013. máj. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ismerősünk, akit mindenki Tüncinek hív. Mármint aki ismeri. Első hallásra akár ez egy intimebb megszólítás is lehet, ami féltékenységre adhatna okot, de mivel mindenki így hívja a településen, aki ismeri ezért nem ad okot ez semmire, de azért az édesemet nem igazán szokták nyilvánosan becézési formának használni.

Amúgy aki így hív egy idegen nőt, aki nem a párja, az nem tiszteli a párját. Még ha csupán baráti dologról is van szó, bár inkább ezt kacérkodásnak, flörtölgetésnek hívnám.

Szóval biztos, hogy nem tetszene.

2013. máj. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha alapjáraton ilyen "a keblemre ölelek minden embert"-típus, és mindenkit édesemez, akkor ott nincs akkora probléma. De ha csak egy nő lenne, akit édesemez, akkor én is sértve érezném magam...
2013. máj. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kicsit "tiszteletlenség" rád nézve, és speciel engem is szétvetne az ideg.
2013. máj. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!