Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem már csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem már csak az anyaszerepnek él, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
A lányunk most egy éves. A feleségem korábban csinos, mosolygós nő volt, de az utóbbi időben ez sajnos megváltozott. Elajándékozta a magassarkú cipőit, szinte csak melegítőt hord. A hálóruháit flanel nagyihálóingekre cserélte. A lányunk keresztelőjén ugyanolyan kosztümben volt, mint a nagymamám. Tegnap pedig levágatta a hosszú, hullámos haját, de nem fiatalosan rövidre, hanem olyan régimódi, daueroltra. A gyerek körül semmiben nem enged segíteni, szinte a kezembe sem akarja adni, soha nem bízta még senki másra. A lányunkkal alszik, le sem merem írni, mióta nem volt szex. Egyre inkább azt érzem, hogy én már csak egy zavaró tényező vagyok és neki csak a babázás eléréséhez voltam szükséges. Próbálok figyelmes lenni vele, de már nem bírom. Mit tanácsoltok?
2013. máj. 24. 08:42
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Riasztó, amit írsz. Amit javaslok, minél hamarabbi párbeszéd a feleségeddel.
2013. máj. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
75%

Mást nem tudsz tenni:


Leülteted: és ezeket elmondod neki.


Ha kell ez a házasság, csak ez az út jó. Mert te is tudod, hogy ez hova vezet, és még te leszel a végén a szemét, hogy megcsalod... (pedig érthető is lenne, ha ez tovább folytatódik)

2013. máj. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Első körben beszélgetés, de azon nyílván túl vagytok már. Ha nem működik, akkor pszichológus, párterápia, ilyesmi.
2013. máj. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele beszélni, szerinte minden a legnagyobb rendben. Egyáltalán nem értem, korábban az ágyban is minden rendben volt, most pedig már több, mint egy éve semmi... Amikor említettem, felháborodott, hogy hát ő már anya, mit képzelek. Pszichológus esélytelen, sose menne bele. Csak a lányunkról beszél, csak vele foglalkozik és már a rokonok, barátok is rendszeresen megjegyzik, hogy valami nagyon nem stimmel.
2013. máj. 24. 08:55
 5/31 anonim ***** válasza:
4%
Milyen nőiesen megfogalmazott kérdés...
2013. máj. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a feleséget az se érdekelné, ha a kérdező félre lépne...
2013. máj. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Ajjaj. Akkor ebből válás lesz. Lehet, hogy csak a gyerek miatt kellettél neki?
2013. máj. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy van 2 hete, hogy összekapja magát, különben szeretőd lesz. 1 évig tűrted, neked elég. Döntsön!


Ha már beszéltél vele, akkor durvább módszerrel kell ráébreszteni.

2013. máj. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
21%
Ember, DNS teszt, hogy a tiéd-e a gyerek. Ezt csináld első körben, mert nagy valószinűséggel a nejednek vége a másik kapcsolatának, amit párhuzamosan tartott.Akkor viselkednek igy a nők-mint a nejed.
2013. máj. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
92%
Kérd meg akkor az anyukáját, ha már szerinte se normális a dolog, hogy beszéljen a feleségeddel. Talán rá jobban hallgat, mint rád. Vagy valaki olyat, akinek jobban ad a véleményére.
2013. máj. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!