Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a legnagyobb titkod a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legnagyobb titkod a házasságodról, amit senkinek sem mondtál el a való életben, de amit itt, névtelenül, kis változtatásokkal (hogy felismerhetetlen maradhass) megosztanál?

Figyelt kérdés

2013. máj. 27. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem volt és nincs semmilyen titkom a házasságommal kapcsolatban.
2013. máj. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A férjem egy farkasember.
2013. máj. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen.Neked mi az?
2013. máj. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem sincs, viszont az oldalon sorjáznak a titkok.
2013. máj. 27. 19:33
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

A férjem előtt nincs titkom.


Olyan titkunk van, ami csak ránk tartozik.

2013. máj. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem a házasságomról titok, de a párom nem tudja. Egyszer, még fiatalon egy szakítás miatt öngyilkos akartam lenni. Komolyan durva egy 2 hetem volt, tényleg azt hittem nem élem túl. Rémes volt, ültem az ágyon és rettegtem, de nem tudtam mitől félek, rémálmok gyötörtek szinte ébren is. Visszajártam a volt páromhoz szexelni, azt hittem ezzel megfogom, megaláztam magam(ő persze gond nélkül lefektetett minden alkalommal). Túltettem magam rajta, soha többé nem jutnék ide, nem alázom meg magam, nem félek.

Nem tudja a párom és remélem ez így is marad.

2013. máj. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. máj. 27. 20:30
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem ő életem szerelme.
2013. máj. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Nekünk a férjemmel nincs egymás előtt titkunk, de van egy közös, amit nem mondtunk el senkinek: van két gyönyörű kisfiunk, és jött volna egy 3. baba, de sajnos különféle indokok miatt elvetettük. Ezt azóta se tudja senki, csak mi ketten.
2013. máj. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Visszaél azzal, hogy én szeretem, ő pedig engem nem vagy őszintén nem tudom. Szinte egyáltalán nincs szex, csak én teszek az ő kedvére. Viszont szoktunk birkózni, ilyenkor ha valaki hallja, meg van győződve róla, hogy mennyire heves, szenvedélyes szexuális életünk van.
2013. máj. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!