Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek korán van 18-20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korán van 18-20 éves korban házasodni?

Figyelt kérdés
Mindig az volt(most is) az álmom, hogy fiatalon házasodok és hamar lesz családom! De többen mondták, hogy szerintük felelőtlenség, meg ezt csak gyerekként gondolom igy és hogy még megváltozik a véleményem... ki mit gondol erről? tapasztalatok? 16/L

2013. jún. 2. 19:24
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
73%

Igen, akkor még gyerek az ember.

Mai világban 18. évesen az embernek van egy sima érettségije, arra családot alapítani nem lehet, eltartott pedig ne akarj lenni.

2013. jún. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
91%

24 vagyok és még ennyi idősen is korainak érezném, hogy bárkihez is hozzámenjek. Most végeztem a jogi egyetemen, lényegében most fog elindulni az igazi nagybetűs életem. Jó pár évig szeretnék még csak barátnő státuszban maradni és elsősorban a karrierre koncentrálni. Tizenévesen sem vágytam korai esküvőre. De nem vagyunk nyilván egyformák.

24N

2013. jún. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
82%
szerintem egyenfuggo.bar az ilyen korai hazassagok altalaban valassal vegzodnek:( ugy cselekedj,ahogy erzed.ugy velem,nem az a lenyeg,hogy hany evesen hazasodsz,hanem az,hogy kihez mesz hozza.
2013. jún. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
89%
Addig szerintem baromság az egész még nincs meg a megfelelő anyagi háttér hozzá. Most annak mi értelme van, hogy magadról se tudsz gondoskodni, de szülsz 1 gyereket, akiről neked kéne gondoskodni? Odaviszed anyukád nyakára, hogy Ő tartson el Téged, a babád és még saját magát is? Ha engem kérdezel, hülyeség.
2013. jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
90%

Egyénileg változó. Ennyi idősen komoly barátom volt, akivel házasságot terveztünk. Csak gondoltuk, várunk amíg összejön rá a pénz, ha már csináljuk, csináljunk nagy esküvőt.

Na mire összejött volna, összeköltöztünk és kiderült, hogy nem illünk össze. Innen nézve örülök, hogy nem kapkodtuk el.

De van olyan ismerősöm, aki az osztálytársam volt, és 16 évesen már mondogatta, hogy érettségi után hozzámegy a barátjához. Mi mondtuk, hogy persze, persze, hogyne. Aztán a csaj már terhesen érettségizett, utána összeházasodtak, ma már két gyerekük van, és nemsokára a diplomáját is megcsinálja (azért gyerekek mellett kicsit lassabban ment neki, de ez érthető). A férjével jól megvannak, már hét éve. Neki bejött.

2013. jún. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim válasza:
26%

(bocs elore az ekezetekert)

Mi az hogy hazassagot kotni jo anyagi hatter nelkul butasag? Ez akkora baromsag... Egy gyerek elvallalasahoz, na ahhoz kell az anyagi hatter. Szerintem semmi gond nincs a korai hazassaggal. Ha belegondoltok regen mar ez SZOKAS volt. De ne divatbol menj hozza valakihez. Hanem azert mert komolyan gondolod es szereted es erettnek tartod magad a hazassagra. Amit neha egy tinedzser jobban tud ertekelni mint egy felnott nem mellesleg.....

16/L

2013. jún. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
66%
Én csak akkor gondolok házasságra HA szerelmes vagyok, de nem 18-20 éves korban. :D 16/f
2013. jún. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
75%
#6 Ezt addig nem tudod objektíven (!!!) megítélni, amíg Te magad nem voltál még felnőtt ;) addig meg ne szóld le a nagyok dolgát :)
2013. jún. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom miert gondolja mindenki azt hogy hazassag utan egybol gyereket is akar az ember...ez hulyeseg..nem tudom hanyadik valaszolo. Iden nyaron 21 eves leszek.Jovo nyarra van tervbe a lagzi ugy hogy 23 evesen vegzem el a sulit, parom iden, es legalabb egy evig dolgozom mielott terhes leszek...mert ugye vedekezek..es nem mellesleg masfel eve egyutt elunk.. Ugyhogy magam reszerol nem tartom korainak, mar tavaly volt lanykeres, eljegyzes a 4.evfordulonkon lesz..par honapra ra az eskuvo
2013. jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
86%
#6. Gondolom az anyagias dolgot az én válaszomra írtad. (4. vagyok). Nem a házasságra írtam az anyagiakat hanem a gyerekvállalásra, de ha nem tűnt volna fel, a válaszba is le volt írva hogy "babáról gondoskodni". Ha neked ennyiből nem esik le hogy mit mire írtam, akkor igazán tudlak sajnálni. :)
2013. jún. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!