Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki megcsalta a férjét, volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki megcsalta a férjét, volt annyi kurázsi benne hogy elhagyja azok után amit tett?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Igen, nyilván azért csalta meg, mert félt a magánytól, de nem volt boldog a kapcsolatában, ezért várt, amíg újat talált és csak utána hagyta el a férjét. Aki meg csak kényelemből és szórakozásból él kettős életet, az egy féreg, az ilyenek nem szokták beismerni.
2013. jún. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
A "férjét" szót cseréld ki arra, hogy "házastársát".
2013. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%

én rendszeres csaltam az asszonyt és soha nem derült ki.

de már annyira untam a végén, nem volt benne semmi izgalom, hogy felhagytam vele, azóta meg kivirult házisárkány, mert megkapja minden este.

több partnerem is volt egyszerre, de még ők sem tudtak egymásról, de soha nem buktam le.

2013. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Aki megcsalja a férjét, az nem szokta elhagyni. Legfeljebb akkor, ha kiderül és a férj elzavarja.
2013. jún. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
3 És ne égtél ki? Nem lettél fásult? Ismerek ilyen embert, de idősebb, 50 éves korára egy síró, magányos alkoholista lett belőle.
2013. jún. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
91%
Szerintem a tény hogy valaki megcsal valakit egy nem jó kapcsolatra utal. A megcsalás ténye nem szükségszerűen vezet elhagyásig. Nálam évek alatti elhanyagoltság (szex hiánya)vezetett megcsaláshoz (Egyszeri alkalom). Nem egyszerű lerendezni lelkileg, de eszembe se jutott elhagyni a páromat. Ha jó kapcsolatunk lenne akkor megcsalni se jutott volna eszembe. Nem mondom el neki, de ha rákérdezne nem tagadnám le. Így a gyerekeket együtt neveljük, de a kapcsolatunk erről szól a férjemmel. Ebbe belefér a megcsalás is. Senki se így tervezi a házasságát, de ez van, a sok rossz közül a legkevéssé rosszat választom.
2013. jún. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó: ha megteheted, inkább válj el! Addig kezdjél új életet, amíg fiatal vagy, mert később meg fogod bánni az elfecsérelt időt. Hallhass az öregebbre :)
2013. jún. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
83%
Ha megtehettem volna elváltam volna (3 gyerek mellett ez merészség). MIkor akartam akkor a férjem beteg lett. Szerintem én vagyok az öregebb :(, az egész megcsalás sztori 40 év felett kezdődött ...
2013. jún. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom, hogy nem könnyű 3 gyerekkel elválni, és a férjed betegsége is visszatart. Én nagyon sokáig kínlódtam egy rossz házasságban, igaz, hogy csak 1 gyerekem volt, és 35 éves voltam, mikor végre - némi szülői segítséggel - rászántam magam a válásra. Némi kanyarok után 40 évesen még szültem egy kislányt. És most 50 leszek még ez évben. Hát nem tudom, melyikünk az öregebb, de még süthet rád is a nap!
2013. jún. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Köszi szép szavaidat. SOkat gondoltam a válásra, de a szexen kívül megvagyunk. Haverok vagyunk. A gyerekeket apa nélkül nem szeretném nevelni, s nem anyagiak miatt. Nem Magyarországon lakunk, én itt életképtelen lennék egyedül, ha hazamennék akkor a gyerekek lennének távol az apjuktól.Az emg hogy ebben a korban 3 gyerekkel találjak olyat aki engem meg a csatolt részeket elfogadja, s a srácok is őt az reménytelen. Itt a vége fuss el véle. 45 vagyok :(, ha a fiuk betöltik a 18 at akkor azért elgondolkodom a dolgon, bár akkor már szerintem csak elméletileg :).
2013. jún. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!