Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Teljesen elhidegült a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen elhidegült a házasságunk, ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
12 éve vagyunk együtt (33-30év). Első szerelem volt mindkettőnknek. Szülők ellenezték, mert tűz és víz vagyunk, még horoszkóp szerint is. Mindent elnyomott bennem, amit szerettem. A kreativitást, a szenvedélyt. Rettenetesen boldogtalan vagyok mellette, de van egy kisfiunk. 2 éves...nekem persze csak a gyedem, még nincs hova visszamennem. Megtakarítással nem rendelkezem, bár hitelük sincs..anyagilag mégsem mernék bevállalni egy válást. Idén 1-szer voltunk együtt,illetve a múlt héten próbálkoztunk, de annyira rossz volt, hogy elsírtam magam...A gyerek imádja...tanácstalan vagyok

2013. jún. 15. 22:57
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:

Csak élünk egymás mellett. Sokszor azt sem tudom mikor fekszik le. Beszélgetni utál, ha problémám van, csendben hallgat, de nem reagál. Ha lenne lehetőség, akkor külön szobába aludnék, mert annyira hűvös, hogy nem tudom elviselni.


Házasságunk alatt felszedtem 20 kg-ot. Akkor arra hivatkozott, hogy ameddig nem fogyok le, nem fekszik le velem...lefogytam...mindenki el van ájulva..ő meg meg sem dícsér, észre sem veszi

2013. jún. 15. 23:02
 2/43 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire rossz vele,m akkor miért vállaltál gyereket? Rá nem gondoltál?

Próbáljatok meg beszélni egymással, vagy házassági tanácsadóhoz elmenni.

2013. jún. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:

Erdemes lett volna hallgatni a szulokre... nem azert szolnak, hoggy "ez igy nem lesz jo", mert rosszat akarnak, hanem mert tapasztaltabbak.

Probaljatok meg egy parterapiat. Ha nem mukodik, akkor viszont bekesen valjatok el.

2013. jún. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Tanácsadóra én is gondoltam, de az volt a válasz, hogy hagyjam őt az ilyen baromságokkal.


A gyerek nálunk bonyolult, mert nem lehet közös gyerekünk és örökbefogadtunk. Olyan régen vágytunk picire, hogy amikor felhívtak minket, nem volt kérdés, hogy igent mondunk. Ha korábban elválunk, sosem lehetne a kisfiunk, akit a világon mindennél jobban imádunk. Ez az egy közös

2013. jún. 15. 23:05
 5/43 anonim ***** válasza:
75%
Mi a horoszkópotok? /Csak mert említetted/
2013. jún. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
halak-oroszlán
2013. jún. 15. 23:06
 7/43 anonim ***** válasza:
77%
Nem lehet hogy van valakije?
2013. jún. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Irtóra le leszek pontozva, de azért leírom: mindig ezt mondom, a természet okosan szelektál, ezért nem lett közös gyereketek. Lehet, hogy egy másik pasival lenne sajátod.
2013. jún. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
35%
Nem akarsz válni mert a férjed eltart. Gratulálok!
2013. jún. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Az nyilvánvaló, hogy van valakije szerintem. Egy ilyen házasságban nem az a legnagyobb csőd, hogy van valakije, az általában már a rossz kapcsolat után lép a képbe. Sokkal mélyebben gyökerezik a probléma.
2013. jún. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!