Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lányok, ti hány évesen ismerté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hány évesen ismertétek meg a párotokat? Hány évesen érdemes belemenni egy komoly kapcsolatba?

Figyelt kérdés

17 évesen még korai lenne belemenni egy komoly kapcsolatba, ha a másik fél 27 éves?

Mi a véleményetek?



2013. jún. 16. 11:13
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
87%
17 evesen neked tul oreg a 27 eves. Nem vagytok 1 korosztaly.
2013. jún. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy belemegyek egy komoly kapcsolatba. Az ismerkedés elején még nem tudhatod, hogy komoly lesz-e, meg meddig tart, legfeljebb elképzeléseid lehetnek.

Neked még félig-meddig gyerekfejjel mondjuk nem kéne egy 27 évessel foglalkoznod, más céljaitok vannak, vélhetően.

2013. jún. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

a 17-27 tényleg sok. nem tűnik annak, de rá fogsz jönni, hogy ő nem akar majd velem szökőkútba ugrálni, te meg egy idő után marhára fogod unni, ha a munkájáról beszél.


amúgy én 17 évesen "belementem" egy komoly kapcsolatba egy 17 éves sráccal, 3 éve együtt vagyunk. de amúgy az elején nem tudhatod, hogy komoly lesz-e.

2013. jún. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lenne komoly kapcsolat. Mas korosztály, mas életcélokkal.
2013. jún. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
86%

Egy kapcsolat nem korai 17 évesen (aztán majd az idő eldönti, mennyire lesz komoly).


A 17-27 viszont sok. Elhiszem, hogy neked imponál, hogy egy idősebb, felnőtt férfi udvarol, de gondolj bele, hogy az ilyenek általában gyerekesek, a saját korosztályukban képtelenek párt találni, ezért vadásznak fiatalabbra. 30 éves kor körül vagy kicsit utána egy normális férfi már gyerekeket, családot akar, nem egy 20 éves lányt pátyolgatni a tanulmányaiban. Ezt nem rosszindulatból írom, hanem azért, hogy gondold át még egyszer a dolgot.

2013. jún. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

ismerek példát ilyenre, ugyanennyi idősek voltak , mikor összejöttek, most 19 és 29. Előtte a fiúnak volt már egy nagyon komoly, hosszú kapcsolata (kb. 5 évig, a lány kb. 4 évvel volt tőle fiatalabb). Szóval működhet.


Amúgy ez a 19 éves lány abszolút korosztályabeli gondolkodású, a srác meg talán kicsit éretlenebb egyes korosztályabelieknél - mármint egyetemet végzett, dolgozik meg minden, csak valóban kicsit nehezen engedi el szerintem a gyerekkorát, azért is választott fiatalabb lányt, amellett, hogy nyilván szerelmes lett.


De jól megvannak, akár házasság is lehet belőle.

2013. jún. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat, és várom a további véleményeket.

Igen, eléggé bizonytalan lettem,mert sokan mondják,hogy a 10 év sok.Viszont nem szeretném megbántani sem,mert régebben "jártunk",de volt egy olyan 9 hónapos kimaradás és most 1 hónapja ismét együtt vagyunk.A békülést én kezdeményeztem és tudom milyen rossz volt neki,mikor szakítottunk és nem akarom még egyszer megbántani,mert félek,hogy nagyon összetörne. Szakítást nem tervezek,de elbizonytalanít,hogy mindenkinek "negatív" a véleménye. Teljesen tanácstalan vagyok.

2013. jún. 16. 11:27
 8/36 anonim ***** válasza:

Sok még az a 10 év. 5-8 év múlva már sokkal kevesebb lesz.

Nem mindegy, hogy 17-27, vagy 25-35, esetleg 35-45...

2013. jún. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Egyébként az elképzelésünk nem más. Én eléggé éretten gondolkodom (ezt sokan mondják is), nem vagyok az a bulizós fajta. Gyereket még nem akar, először szeretne egy házat,biztos munkát,hogy mire elvégzem a sulit,meglegyen mindenünk. :)
2013. jún. 16. 11:31
 10/36 A kérdező kommentje:

8-as:

Igen,engem is ez aggaszt. Fiatal vagyok még, és félek, hogy pár év múlva megbánom. :/

2013. jún. 16. 11:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!