Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak változott valami az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak változott valami az esküvőtök után a párotok iránti érzésekben?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm most nősült kb 3 hete. Tegnap elmentünk hozzájuk, és ő mondta, hogy nagyon jó a házas élet, sokkal jobb, jobban is szereti a feleségét, mint előtte, nagyobb felelősséget érez iránta és az esküvője napja benne van a top3-ban.


Más is érzett efféléket? Én nagyon örülök neki, hogy ilyen ember is van, mert manapság a házasságot undorító módon ledegradálják. Persze nők is válaszolhatnak, az is érdekel, csak ffi szájából ilyet még nem hallottam.



2013. jún. 19. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne 3 hét, hanem min 5 év után kérdezd meg!
2013. jún. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Itt most nem ez a lényeg! Nyilván együtt vannak már x éve, most összeházasodtak, ki tudja mi lesz 5 év múlva. Itt igazából az érdekel, hogy mások is ennyire komolyan veszik-e még manapság a házasságot? Mert ez nekik nem csak egy jó buli volt...
2013. jún. 19. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismerősöm már az eljegyzés után is ezt mondta, hogy egész más, 8 éve vannak együtt, az esküvő a hétvégén volt, ugyhogy erről még nemnyilatkozott.

De meglepődtem,mhogy azt mondta más ennyi idő után, és ennyi együtt élés után.

Azóta az én kezemet is megkérték, tényleg nekem is más, nem tudnam megmagyarázni miben.

2013. jún. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az az ismerősöd, akiről írtál , talán a biztonságot érzi...Neki fontos volt a házasság, és már biztonságban érzi a feleségét, hogy csak az övé , hivatalosan is, valami ilyesmi:) legalábbis szerintem.


Annyi biztos, hogy ott ahol a felek igazán szeretik egymást, a házasság csak még jobban elmélyíti a kapcsolatot, hogy így is felelősséget vállalnak egymás iránt:)


Engem is nagyon jó érzéssel töltött el mikor a szerelmem felesége lettem. Ez egy plusz, amit addig nem érez meg az ember amíg meg nem tapasztalja. Persze csak akkor ha szeretne házasodni.

A férjem is ezt a biztonságot érzi,az alapján amit mondott erről. És úgymond világgá akarná kürtölni hogy én már csak az övé vagyok :) persze nem volt ez másképp az esküvőnk előtti másfél évben sem amit együtt töltöttünk.:) Bár nem vagyunk annyira régen együtt, csak 3 éve:)


27/N

2013. jún. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!