Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bevállalnátok úgy egy gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállalnátok úgy egy gyereket, ha az apa mindig utazik?

Figyelt kérdés
Én még nem akarnék, de a férjem nyaggat egy baba miatt. Mindketten ugyanabban az iparágban dolgozunk, eddig én is sokat utaztam, de most inkább itthoni munkáim vannak, míg neki most inkább külföldön. Sokszor utazik el 3-4 hétre és ez még így lesz az elkövetkező 1-2 évben biztos. Én még várnék kicsit, de Ő már nem akar, azt mondja, már így is öreg (36 éves). Nem akarok egyedül lenni folyton a gyerekkel, nálam ez kizáró tényező. Ti mit tennétek?
2013. jún. 25. 23:13
 1/9 anonim válasza:
100%
Beszélgessél el vele,hogy inkább belföldön dolgozzon.Vagy te is költözzél ki hozzá.Sok sikert hozzá!
2013. jún. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Miért nem akarsz egyedül lenni a gyerekkel? Jó, lehet, hogy eleinte furcsa lenne, hogy mindent neked kell körülötte megcsinálnod, viszont legalább hamarabb eltelne az az 1-2 év, könnyebben viselnéd te is, hogy nem lehetsz a férjeddel annyit, hiszen ott van a baba, akivel elvagy, és még 1-2 éves koráig úgysem viselné meg, hogy nincs vele az apja..

Na meg persze az is fontos, hogy milyen a kapcsolatod a szüleiddel, és az anyósodékkal. Ha rájuk támaszkodhatsz, segítenének mindenben, akkor én bevállalnám a gyereket.

2013. jún. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elég bizonytalan a sorsunk, mindketten filmesek vagyunk..én is szeretnék inkább külföldön lenni, de most nekem itt jó egy ideig. Őt támogatom mindenben, csak ehhez az életvitelhez most nagyon nem illik egy gyerek, bár én is szeretnék már, de nem egy irodában dolgozunk, hogy hazamegyünk 4-kor és minden oké. Van, hogy napokig éjjel-nappal dolgozunk alvás vagy megállás nélkül.
2013. jún. 25. 23:24
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Én nem akarnék így.
2013. jún. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Azért nem gyalog-galopp az első időkben egy babával ketten sem, hát még egyedül. Megértem az álláspontod.
2013. jún. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szeretném, ha majd Ő is részt venne a kezdetektől ebben és kialakulna köztük az erős apa-gyerek kapcsolat..szerintem ez már az elejétől kezdve nagyon fontos, legalábbis én azt azt szeretném, ha a gyerekem az apját is "istenítené". Ez a 2. házasságom, az előzőnél még nagyon fiatal voltam, emiatt gyerek sem lett, de most egy olyan kép van előttem, ahol visszük magunkkal a gyereket és közösen neveljük, mert a sok munka így is bele van kalkulálva, de nem az, hogy én is dolgozom, Ő is, de több ezer kilométerre és a gyerek meg csak az egyik szülőjét ismeri..én így nem szeretnék gyereket nevelni.
2013. jún. 25. 23:46
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Leírtad, megindokoltad, hogy Te miért nem akarsz most gyereket. Teljesen normálisan gondolkodsz, én se vágnék bele így. Neked is, a kicsinek is s talán az apjának is jobb úgy, ahogy Te tervezed, hogy már a kezdetektől részt vesz az életében. Nem értem, miért akar gyereket, ha alig látná...
2013. jún. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

hát ez jó, hogy őneki sürgős, amikor 2 évig nem is tud a gyerekkel lenni.

hol ebben a logika?

2013. jún. 26. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Elviekben (ki milyen szempont szerint tervez gyermekügyben) vállalható a gyerek, és nem minden hozzászólóval értek egyet, egyáltalán nem jó, ha apa össze-vissza sincs otthon.

Végig kell gondolni, hogy fontos-e, az első oldalra fordulását látni a babának, a mászás, első lépések, első szavak, stb. Látni kell felnőni, és egy kisbabánál, akár 1-2 naponta is történnek apró csodák, amit meg kell élni a szülőknek.

A gyerek akkor fogja isteníteni a szüleit, ha azok az első perctől kezdve teljes vállszélességgel ott vannak!!!!!!!!!!! Akkor lesz jó viszony! Egy anyánál kialakul könnyen a kötődés, meg a hormonok rásegítenek az ösztönökre :), de apa, IGAZI APA akkor lesz valaki, ha tudatosan csinálja, és valódi fizikai jelenléttel!!!

2013. júl. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!