Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek jogosan érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan érzem rosszul magam emiatt? A házasságunkat féltem.

Figyelt kérdés
Elsőre lehet h hülyén hangzik, de eléggé el vagyok keseredve. A férjem rengeteget dolgozik. Nincs év közben se hétvége, sem ünnepnepok, semmi, nagyritkán van 1-1 szabadnapja. Viszont most nyáron van 2 hónap szünete, ami alatt ugyanúgy kapja a fizetését, ami nem egetrengetően sok,de nem is kevés (200 felett). Nekem is van 150 körüli jövedelmem. A helyzet, hogy van egy fél éves babánk, és már egy ideje kicsit elhidegültünk egymától,sokat veszekedtük, alig találkoztunk, a baba teljesen rám maradt, segítségünk nincs, és eléggé belefáradtam.én sem vagyok egy otthonülős típus. Májusban beszélgettünk a problemákról, és azt ígérte, nyáron a szünetben végig együtt leszünk, nagyszülők is jobban be tudnak segíteni, hozzuk renbe a dolgainkat, legyünk egymással sokat. Erre egy hét sem telt el ebből, az is utazással, családlátogatással telt,erre bevállalt két munkát, ami lényegében kitölti a szabadsát, es újra indul a munka. Már megint 3 napja teljesen egyedl vagyok a babával, ő este 11kor ér haza, és kiakad, hogy fárdt vagyok, pedig ilyenkor lehetnénk együtt. Kértem h ne dolgozzon, mert nem vagyunk annyira rászorulva, fontosabb h rendbehozzuk a dolgainkat,de erre kiakadt, h én nem támogatom a karierjét, és amúgy is hogy akarok majd lakást venni,ha nem válalja el ezeket, en meg mar sírtam,hogy ha így megy tovább, akkor tud majd lakát venni,mde magáak, mert családja nem lesz addigra. Nagyon egyedül érzem magam, és félek h végleg eltávolodunk egymástól. Mit csináljak? Vagy én reagálom túl? Bocsánat, ha hosszú lett. Köszönöm a válaszokat.

2013. jún. 26. 11:29
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég szomorú. Te beszéltél vele, elmondtad a problémáidat. Ő meg megígért valamit, amit tartott egy hétig (!) majd le se tojta. Ha tényleg ennyire nem vagytok rászorulva erre a pénzre, akkor ülj le és beszélj vele még egyszer, hogy van e benne hajlandóság. Ha nincs, akkor pár napra cuccolj át anyudhoz és majd meglátod keres e vagy mi lesz.
2013. jún. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
86%

Nem reagálod túl.


Ezt én már az elején tisztáztam,nekem is fontos a karrier, a jó fizu,de nem minden áron.

Kell az idő együtt.

2013. jún. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt javaslom,kezdeményezz egy uj beszélgetést vele és ha negatívnak találod a hozzáállását,költözz pár napra a szüleidhez.
2013. jún. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem reagálód túl. A minap hallottam egy gondolatot." Az a baj az emberekkel,hogy túl magasra teszik a lécet"

Nálatok ez teljesen igaz.

2013. jún. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
már ma reggel is felhoztam,mert úgy volt h ma csak 2 órát kell bent lennie, erre reggel közölte, h méigis 6 órát. Megint kiakadt, h akkor én azt akarom, h othagyja a munkáját, amiben jó? H engem az zavar,hogy sikeres és hívják dolgozni, és menjen el egy gyárba dolgozni, h du 4-re itthon legyen? Mondtam,nh csak arany középutat kellene megtalálni,közölte h ez ilyen munka, ezzel jár, tudtam, mikor hozzámntem.
2013. jún. 26. 11:41
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Mit dolgozik?
2013. jún. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
76%
Menj el pár napra a szüleidhez, akkor kiderül,hogy a család vagy a munka fontosabb-e neki.Nem veszi komolyan, hogy erre tényleg rámehet a házasságotok, szerintem úgy van vele, hogy úgyse fogod ott hagyni, talán ha megmutatnád neki, hogy rosszul gondolja akkor észhez térne és rájönne, hogy ez így nem mehet.
2013. jún. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
78%

Írj neki egy cetlit, hogy elmentünk, mostmár dolgozhat nyugodtan és ezek után nem lesz aki néha azért könyörög,hogy egy kicsit együtt lehessen a férjével.

Hidd el, ha tényleg szeret akkor rádöbben,hogy nem az irígység hanem az együttlétek hiánya van a kapcsolatotokban benne.

2013. jún. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
84%
Szó nélkül elpucolnék a helyedben anyádékhoz(vagy akihez tudsz!), és kiderül hogy mennyire vagy fontos neki!
2013. jún. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
77%
Ez nem hangzik túl jól és szerintem a beszélgetés kezdeményezésére is ugrik már a férjed. Ha megteheted és meg tudod oldani, akkor én is összepakolnék és egy időre vagy szülőkhöz mennék, vagy valami kisebb nyaralás/pihenésre, esetleg egy jó barátnővel. Nem nézhet hülyének, nyilván nem azt akarod, hogy ne legyen pénzetek, viszont ő néz téged hülyének, amikor azt hiszi, hogy a fizetéséhez mentél hozzá. Nem akarok viharfelhőket sem kelteni, de nem képzelhető el, hogy van valakije esetleg? Az én párom akkor járt el ilyen sokat itthonról, mikor már egymáshoz is alig tudtunk szólni, viszont szakítani nem akart, így ezt a megoldást választotta.
2013. jún. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!