Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mlyen megoldás létezik, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mlyen megoldás létezik, ha egyikünk sem hajlandó elismerni, hogy hibásak vagyunk, a gyerekek pedig hallgatják az állandó veszekedést?

Figyelt kérdés

2013. jún. 30. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Válás
2013. jún. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Párterápia, vagy válás. Mehettek indulatkezelésre is, ha mindenképpen együtt akartok maradni így is (csak, h a gyereknek jó legyen), hogy legalább a kicsi előtt tudjatok úgy csinálni, mintha minden faca lenne. De azért a gyerek sem hülye 1x úgyis rájön!

24/N

2013. jún. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Ismerjétek el, hogy hibáztatok. Legalább te ne legyél gyökér, ha már a másik az. És jöhet a válás. Én olyan emberrel nem lennék együtt, aki sose ismer be semmit, mert végül nekem kéne cipelnem az összes terhet.
2013. jún. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Nő vagy vagy férfi?Attól függ mi a probléma???
2013. jún. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit hibáztatok??
2013. jún. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én vagyok a feleség, 8-órás munkaidőben dolgozom, a férjemnek alkalmi munkái vannak, de rengeteg szabadideje, és engem nyaggat, hogy ezt sem csináltam meg, meg azt sem. Én úgy érzem, hogy maximálisan ellátom a teendőimet, de ő nincs megelégedve, miközben egész nap unatkozik.
2013. jún. 30. 20:22
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Itt nem kérdés, hogy ki hibás, aki nem dolgozik vagy lényegesen kevesebbet, azé a házimunka.

Ha mindketten egyformán dolgoznak, akkor meg felezödik.


Ha ezt a férjed nem tudja felfogni, akkor a legjobb, ha otthagyod. Akkor is ugyanannyi lesz a munkád, csak nem kell még öt is kerülgetni és mérgelödni rajta.

2013. jún. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Tipikus párkapcsolati probléma!Sok van ilyen! fele fele arányba ki kell venni mindenből a részeteket ez az igazságos, férjeknek, feleségeknek ezt kellene tudomásul venni! Hogy ezt hogy oldják meg a párok és hogy tudnak a munka beosztás miatt rugalmassá válni a megoldó képességeiken múlik!

Tanultunk és tanulunk mindent az iskolákban csak az életre nem készítenek fel senkit, az otthonok nagyobb százalékban rossz példákkal vannak teli! Komoly társadalmi probléma, hogy nem jönnek ki a házaspárok és pont az otthonon belüli tevékenységekben buknak el nagy százalékban, gyereknevelés, otthoni teendők. Feszültségek.

2013. jún. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolsóval értek egyet, tanítani kéne az iskolában, normális életvitel címmel komolyan.


Amúgy szerintem, ennyi infóból neked van igazad.

2013. jún. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor a sarkadra kell állni! Párom családjába is ez van, csak fokozódott avval, hogy a férje arra is beleszól, hogy mire költ holott a pár tyúk ellátásán kívül MINDEN rá terhelődik, mert Ő még dolgozik a férje már nem. És keres is nem minimálbért! És szaros kétezer Ft-okat is el kell titkolni stb. Nehogy ide jusson a kapcsolatotok! Én biztos nem lennék senkinek a cselédje! Ha nincs otthon a gyerek addig ne hagyd békén még pl meg nem fogja a fűnyírót! VAgy a fakanalat és vigyázzon a kajára, akármit csak csináljon valamit. Vagy ha számon kér valamit ne válaszolj rá semmit. Leckéztesd meg! Én tuti nem főznék neki, ha ennyire izé... Férfiakkal nem szabad kesztyűs kézzel bánni páromon meg az előző kapcsolatomból tudom.

24/N

2013. júl. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!