Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Létezik, hogy 31 év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy 31 év után boldog egy házasság úgy, hogy évek óta (minimum 5) egyáltalán nincs szex?

Figyelt kérdés
A nő(49) nagyon vallásos, azt mondja, nem is kívánja a szexet, nagyon jól elvan nélküle. A férfi(51) 10 éve beleszeretett egy másik nőbe, akivel azóta is együtt van. A nő természetesen erről nem tud.

2013. júl. 7. 11:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nő nem kívánja, a férfi meg megkapja máshol akkor mindenki boldog.
2013. júl. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Ezt úgy hívják, hogy látszat-boldogság.
2013. júl. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Vannak ilyenek.Akik lelkileg annyira összhagban vannak hogy kielégíti a vágyaikat egy mesztelen ölelkezés is.Ismerek ilyenet.Hogy látszat e azt nem tudom de boldognak tűnnek és nem tudnának egymás nélkül élni.
2013. júl. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Felteszem ez már nem a fiatal korosztály, 50-60 évesen pedig már nem annyira népszerű a dugás, hogy létszükséglet legyen egy kapcsolatban. Tehát igen, létezik.
2013. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Talán...Helyzetfüggő.

Szerelem átváltozik szeretetté. Apósom mindig csalta Anyósomat, mert neki eltávolították a méhét. Anyós halála után oda költöztette a húsz éve szeretőjét. Após agyvérzést kapott, a szerető lelépett. Mi ápoltuk. Szerető meg vallásos lévén, elintézte: Isten így akarta.

3-4 ima, és Isten megbocsájt...Nem vétett, csak a 10 parancsolatból hetet.

Anyósom pedig meghalt, mert nem volt szeretet. A szex nem minden..érzelem nélkül meg semmi.

2013. júl. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

Látszat házasság, Látszat vallás.

A férfi és a nő is hazugságban él. A férfi részéről az erkölcs, a nő részéről pedig a vallás sérül.

Gyávák mind a ketten!

2013. júl. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
De csak egyik részről idill, mert a házasság az nem csak evés,ivás,közlés, hanem testi érintkezés is. Ha Neked ez a jó akkor OKÉ, de kérdezd a feleséged,hogy neki erről mi a véleménye,mert azt nem hiszem, hogyha tudná olyan boldog lenne!
2013. júl. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ez nem látszat - ha boldogok így? Egyébként 45 fölött és sok év után,ha csak egy testi szükséglet lesz, abból ami a szép szerelem volt.. jobb nem erőltetni, mert elront mindent. Volt a nagy szerelmi egyesülés- fokozatosan átmegy egy szükségbe, megszokásba- lesz belőle egy szimpla bszás.

Az ugyan mitől boldogság?

2013. júl. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

A vallásosságban keresendő az ok, szerintem.

Én 39F vagyok, ismerkedtem volna anno egy helyes nővel, látszott rajta, hogy testileg nagyon érett volt, de amikor beszélgettünk, eléggé konzervatív volt, de érződött rajta, hogy rettenetesen kívánja, de folyton oda lukadtunk ki, hogy az Isten, meg a kereszténység, meg stb, stb...meg hogy csak 5 év múlva a házasság után...

És hiába egészséges testileg valaki, ha megvonja saját magától, ilyen dolgok miatt, előbb-utóbb már nem is fogja kívánni.

Tisztelem, szeretem az ilyen embereket, de eszembe nem jutna ilyen párt választani magamnak.

2013. júl. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
Én ugyan nem gyakorlom a vallást, de nem tudnám elképzelni 50-60 évesen ugy a párkapcsolatot, hogy hazudok. Ha a feleség vagy a férj hosszú távon el van nélküle az tudja merre hány méter és nem akar tudni róla. Okos ember, de akkor is át van verve. Ha ezt meg tudtam volna csinálni akkor ma is boldogan együtt élnék az előző családommal.
2013. júl. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!