Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Érzelmileg félreléptem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmileg félreléptem a házasságomban. Ha egyszer megtörtént, megtörténhet újra? Feleségem joggal aggódik emiatt?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, ha egyszer megtette, megteszi újra. Nem tudom. Ez törvényszerű? Kell ettől tartanom? Annyira szégyellem magam, annyira szeretem a feleségemet, el nem tudom mondani, csak Őt, senki mást, bármit megtennék, hogy újra ugyanolyan boldogok legyünk együtt, mint a buta történtek előtt. Soha nem találkoztam ilyen értékes emberrel, aki így tud szeretni. Nem tudok semmi hibát felhozni nála. Gyönyörű szemei vannak, hosszú, fekete haja, ápolt, ad magára, nem hivalkodó, szerény, nagyon kedves, nagyon jó Anya. Hosszú, boldog évek együtt, 2 szuper gyerkőc, összetartás, példamutató kapcsolat, hűség, hibátlan szex, imádtam őt mindenestül, soha nem tudtam volna elképzelni, hogy valaki más kerül a képbe. Mégis 14 év után, most először, megjelent egy fiatal nő és addig-addig forgolódott körülöttem, hogy vonzódni kezdtem hozzá. Közben pedig tudtam, hogy nagyon szeretem a feleségem és soha fel se merült egy pillanatra se hogy elhagyjam másért. Találkozgattunk, többször hazavittem, beszélgettünk az autómban, leveleket váltottunk, soha nem értem hozzá, elköszönésnél csak puszit adtunk egymásnak. Bevallotta, hogy szerelmes érzési vannak irántam, de közben van egy párja, akivel nem tudja, hányadán állnak, érzelmi válságban van. A vallomásáig inkább csak apró flörtök, dicséretek hangzottak el tőlem, viszont onnantól nálam is elindult valami, totál összezavarodtam, de éreztem, hogy ebből baj lehet. Másnap írtam neki egy levelet, hogy nem lehet köztünk semmi és én barom, emellé még bevallottam neki, mennyire tetszik és úgy érzem, nagyon szeretem és nagyon élvezem a vele való időtöltést és nehéz visszafogni magam, hogy ne induljon be a dolog, mert annyira tetszik minden rajta, benne (külsőleg és belsőleg is megfogott valami). Feleségem megtudta, teljesen összetört. Megbocsátott, de borzasztóan szenved. Én meg vele. Borzasztóan szégyellem magam. Megszakítottam a nővel a kapcsolatot minden szinten és nem is érdekel, teljesen elmúltak azok a furcsa érzések iránta. Viszont most itt ez az óriási lelki kár, amit okoztam. Mit javasoltok, hogyan viselkedjek most a feleségemmel? Mi a helyes ilyenkor? Lenne még pár gondolatom, de így is hosszú lett. Köszi, hogy végigolvastátok.
2013. júl. 16. 19:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Végül is semmi nem történt. Időbe észbe kaptál, szerintem ebből még nem kell nagy ügyet csinálni.
2013. júl. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Megtudta vagy te mondtad el?
2013. júl. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Figyelj, szerintem 14 évnyi házasság után bárkivel előfordulhat, hogy vonzódik valaki máshoz. Mert akármennyire is szereted a feleségedet, a monoton hétköznapok, a problémák amiket nap mint nap meg kell oldani, gyereknevelés stb. hajlamosak a legjobb házasságot is ellaposítani. Nagyon pozitív, hogy nem léptél félre, és tudatosan nem, ebből is látni, hogy még mindig a feleséged az igazi nő számodra.

Próbáljatok meg beszélni erről a feleségeddel, ha kell egy terapeuta segítségével, ez sokat segíthet. Aztán el kellene kezdeni valahogy "visszatalálni" egymáshoz. Azt a bizonyos tüzet élesztgetni, tudod....

Hajrá, drukkolok Nektek! :)

2013. júl. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez normális, nálam is volt, nem történt semmi, bár a párom nem tudta meg. Nála is volt szerintem. Ha nem történt semmi, akkor túl kell lépni rajta.
2013. júl. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
22%
Hazudsz. Nem szeretheted annyira, különben nem tudna senki nás megfogni. Kezdem azt érezni hogy nem kell nektek a jó, az unalmas. Én a helyedben elengedném a feleségem, hadd taläljon egy olyan férfit aki tiszteli és szereti...
2013. júl. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Dehogynem szeretheti. Mi is már 10 éve vagyunk együtt, van gyerekünk. Volt olyan időszakunk, hogy én is vonzódni kezdtem egy pasihoz, de nem történt semmi és most már teljesen kiakadok magamon, hogy ki is tetszett. A páromat nagyon szeretem és nem hagynám ott, de volt érzelmi hullámvölgyünk és szerintem sok kapcsolatban van.
2013. júl. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az idő talán segít neki,meg persze ha látja rajtad,hogy minden igaz amit itt leírtál. Meg az sem mindegy,hogy te mondtad el vagy magától jött rá ?
2013. júl. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
5-ös válaszoló, ez baromság! Hol van az előírva, hogy ha valaki igazán szeret valakit, akkor már észre sem vesz mást? Persze, amíg az ember fülig szerelmes egy kapcsolat elején, talán így lehet. Na de tíz, húsz stb. év után bárki kerülhet ilyen helyzetbe.
2013. júl. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szeresd önmagad, szeresd a feleséged! Ha megnyugszol, nyugodt és boldog légkört tudsz teremteni a közös időtökben, akkor a rossz emlékek szépen elhalványulnak. Nagy dolog nem történt, igazi idegroncsnak kéne lenni ahhoz, hogy ilyesmi maradandó kárt okozhasson.
2013. júl. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 sippara ***** válasza:
100%
Mutasd meg neki ezt a kérdést így, ahogy van. Valami hasonló történt a párommal, hidd el, semmi mást nem szeretnék jobban, mint ezt, így, őszintén hallani/olvasni tőle.
2013. júl. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!