Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bárhol ki lehet kérni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bárhol ki lehet kérni az anyakönyvi kivonatomat házasság kötéshez, vagy csak ott ahol születtem?

Figyelt kérdés
Nagyatádon születtem, és az anyakönyvi kivonatom el veszítettem, viszont mivel Budapesten lakok és sokat dolgozok nap közben nem áll módomban le utazni Nagyatádra, Budapesten is ki kérhetem?

2013. júl. 28. 01:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, csak az illetékes okmányirodában, vagy önkormányzaton, viszont postán is kérheted, úgy tudom, ha írsz egy levelet, hivatalból megküldik neked. Legalábbis pár éve így kértük egy ismerősnek.
2013. júl. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem muszáj odautaznod, távolról is elintézheted, de csak az illetékes hivatalban kérheted ki, más településen nem.


2000 ft lesz...

2013. júl. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!