Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy évben 4 v 5 alkalommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy évben 4 v 5 alkalommal eljárok berúgni. Feleségem nagyon nem tolerálja ezt. Vélemények?

Figyelt kérdés
Válással fenyegetőzik pedig ez csak baráti összejövetel. Szeretem a családom és nem akarom elveszteni.Én úgy gondolom h ez a pár alkalom nem olyan sok. Sokat vagyok távol mivel fuvarozó vagyok. Családommal jól érzem magam csak néha jó egy kicsit berúgni. Az ő apja sokat volt részeg és ezért sokat szenvedett kiskorában. Mondom neki h én nem veszekszek vele, nem verekszek mikor berúgok csak jól érzem magam de ez egyértelmű. Szeretem és soha nem tennék olyat amivel elveszthetném a családomat.
2013. aug. 20. 19:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
49%
Valahol igaza van. Akkor is jól érezheted magad a haverjaiddal, ha nem rúgsz be. Ez szokott később alkoholizmus vezetni.
2013. aug. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted őket, akkor ne kényszerítsd magad rájuk részegen. Ha nem bírsz lemondani arról, hogy mértékkel igyál, akkor aludj egy haverodnál és csak józanul menj haza.
2013. aug. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%

Annyit lát az asszony, hogy mindig távol vagy, amikor otthon akkor elmész berúgni. Főleg ha a családjában volt alkoholista még szép, hogy nem díjazza. Néha menj el a haverokkal sátorozni vagy akármi berúgsz és másnap hazamész. Ő nem lát részegen te lazíthatsz. Egyébként igaza van.


33\F

2013. aug. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Mondj az sem jó ha ennyire tilt tőle, mert ebből lesz a sunyiba ívás meg az alkoholizálás.

Rúgj be akkor amikor távol vagy.

2013. aug. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%

Kedves válaszolók értelmezni senkinek nem megy?...

Évi 4-5 alkalomról beszél a kérdező, azért ettől ne legyen már alkoholista meg család verő "b@romállat"...

Még ha csak hétvégén is van otthon, az 52 hétvége, ebből max 5 alkalom, ergó 2 havonta elmegy EGYSZER a haverokkal...

Én feleségként sem értem hogy mi baj. Az én férjem kamionozik, havonta egyszer jön haza és igen néha Ő is elmegy a haverjaival, inkább velük tombolja ki magát mint itthon... Berúgnak, kártyáznak, káromkodnak, szkanderoznak, törnek-zúznak... Menjen...

Még úgy sem értem, hogy a szüleim alkoholisták voltak, 6 évesen nevelő intézetbe kerültem mert elvettek tőlük, nem tudtak gondoskodni rólam, azt hiszem jogosan utálom az alkoholt. De egyes válaszolók hozzáállása beteges...

Persze ha magad alá piszkítva érsz haza, annyira részeg vagy akkor még én is kipenderítenélek, pedig békés nő vagyok...

2013. aug. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
48%
én sem tolerálnám. Valószínűleg gőzöd sincs arról, milyen egy alkoholista mellett felnőni/élni. Nem mondom azt, hogy ne rúgj be, de ha ennyire rosszul viseli a feleséged, akkor menj arra az éjszakára máshova aludn.
2013. aug. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én sem tolerálom.Apu alkesz.Nem az a verekedős,kötözködős fajta.Éppen csak elvitte itthonról a pénzt rá,ami nagyon hiányzott.Sose volt normális ruhánk,kajánk,gyümölcsöt nagy ritkán ettünk.Mindenki kicsiben kezdi,aztán rákap az ízére.Nem azt jelenti,hogy alkoholista leszel,de sose lehet tudni.
2013. aug. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Bátyám is ezt csinálja évek óta és nem alkoholista és jó családi élete van.
2013. aug. 20. 20:18
 9/20 anonim ***** válasza:

Az én apám is alkoholista, ezért ilyen szempontból abszolút meg tudlak érteni.


Azonban nálunk más a helyzet. Ha a páromat elhívják a barátai, akkor rendszerint engem is. Szívesen megyek hozzájuk, mert szeretem őket, azt viszont már nem, hogy egytől egyig csak úgy tudják magukat jól érezni, hogy iszonyúan berúgnak. Ebből általában az kerekedik ki, hogy míg ők rendesen berúgnak és egymás hegyén-hátán ökörködnek, én a gyerekeikre vigyázok. Nyugodtan meséld ezt el neki és döntse el ő, hogy vajon ez mennyire tetszene neki, mert én nagyon tudom utálni a helyzetet, mikor a gyerekek megkérdezik tőlem, hogy miért isznak annyit a szüleik?

2013. aug. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
15%

nem kéne pattognia a feleségednek,.

az én férjem havonta elmegy 4-5 alkalommal.

nem évente...

ezt meséld el neki.

2013. aug. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!