Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hozzámennétek egy nem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hozzámennétek egy nem túl jóképű paraszt fiúhoz csak azért mert aranyos, kedves?

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Feltétlenül! Ez minden vágyam! Szólj neki, hogy írjon nekem és megbeszéljük.
2013. aug. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez nem vicc!
2013. aug. 25. 23:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. A házassághoz azért ennél több kell,mint,hogy valaki aranyos meg kedves.
2013. aug. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Az nekem is kevés, hogy aranyos és kedves. Legyen meg köztünk az összhang és a céljaink is legyenek közösek. Én egy városi lány vagyok, tisztelem azokat akik a mezőgazdaságból élnek, de én köszönöm nem kérek ebből az életformából. Tőlem úgy is nézhetne ki mint a Brad Pitt, ha belegondolok abba hogy gumicsizmában sasszézok a tyúksz.ros udvaron egy vödör táppal a kezemben, akkor sikítva szaladnék el.
2013. aug. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok kedves, aranyos ember él a világban, de olyan, akit annyira meg tudunk szeretni, hogy társul választjuk az életünkhöz, nem sok akad. Te tudod, hogy érzed.
2013. aug. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem azon van a hangsúly, hogy parasztfiú, hanem hogy semmi egyebet nem tudsz felhozni a házasság mellett, csak hogy aranyos, meg kedves.

Te sem gondoltad komolyan, hogy ennyi infó alapján megválaszoljuk a te életed nagy kérdését.

Kismillió dolog van, amit egy házasságkötés(inkább eljegyzés) előtt mérlegelni kell.

Nyilván nem is szereted, inkább megelégszel vele, csakhogy ezzel az a gond, hogy ha szerelem nélkül mész bele a házasságba, akkor annyira vágyni fogsz az érzésre, hogy előbb-utóbb csak beleszeretsz - valaki másba. Az meg szívás, ha már házas vagy.

2013. aug. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"ha belegondolok abba hogy gumicsizmában sasszézok a tyúksz.ros udvaron egy vödör táppal a kezemben, akkor sikítva szaladnék el."


Ez aranyos volt :-)

Egyébként egyre kevesebben élnek mezőgazdaságból és nagyon sok minden gépesítve van.De most nyilván nem ez a lényeg.

De én csak azért,mert aranyos és kedves,nem mennék hozzá,ahhoz több kell.Az kell,hogy érezzem,hogy vele közösek a céljaink,hogy félszavakból is megértsük egymást,hogy azt érezzem,hogy igen,ő a másik felem.Kell persze,hogy aranyos és kedves legyen,de ettől több kell.Én ezt az érzést megvártam és jól döntöttem!

2013. aug. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Eleve, ha már parasztfiúnak nevezed, akár a foglalkozása miatt is, semmi jövője a dolognak. Nem tartod jóképűnek sem, kedves, aranyos, hát.. egy kutya is lehet az.

De persze, ha a férjhez menés már a lényeg, nehogy vénlány maradj, akkor minden további nélkül.

2013. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!