Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mindkét fél részéről bukott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindkét fél részéről bukott bizalom esetén szerintetek megmenthető még a házasság?

Figyelt kérdés
2013. szept. 5. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért bukott a bizalom?
2013. szept. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hazugságok egyik részről (férj) - nyomozás másik részről (én)

Megcsalás nem volt, vagy nem tudok róla.

2013. szept. 5. 12:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen hazugságok.Mindenképpen egy jó beszélgetés ajánlott.

Ha szereted,meg teszel mindent az érdekében,hogy mentsétek amit lehet.

A férjed szeret??Te szereted??CSalád??Gyerekek??

2013. szept. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Barátról, akit én nem kedvelek, dugi pénzről, apróságok, amik miatt igaziból felesleges volt hazudni, és meg is beszéltük őket.De a bizalmam valahogy odalett.

Gyerek van, és szeretem is, megmenteni is szeretném. de nem tudom, ő valóságban mit érez.

2013. szept. 5. 13:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elkeseredettnek tűnsz, ugyanakkor nyilván azért teszed fel a kérdést, mert remélsz még valamit ettől a kapcsolattól. Szerintem egy kiadós beszélgetésre lenne szükségetek, töviről hegyire átbeszélni mindent, egyszer, aztán tiszta vizet önteni a pohárba és megnyomni az újraindítás gombot. A második felvonásban legyetek őszinték, ne játszátok el egymás bizalmát, hisz ha jól el vagytok egymással, akkor azt értékelni kell, megbecsülni. Ezeket is tisztáznám a helyetekben. Ha mindketten őszinték vagytok a másikhoz, és egyben megértőek is a másik dolgai iránt, akkor máris nem lesz szükség hazudozásra és nyomozgatásra sem. Sok sikert!
2013. szept. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez semmi. Boven megmentheto!
2013. szept. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!