Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Betegesen félek, h elhagy....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen félek, h elhagy. Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés

Pedig semmi okom nincs rá. És már magamat idegesítem, h nyivákolok neki.


Ma is amikor bementem az egyetemre, láttam egy csoport gyönyörű, modellnek beillő lányt. Félek, hogy megbámulja őket. Spha nem csalna meg, hagyna el, de zavar a tudat, h megnéz más gyönyörű nőket, holott én messze vagyok tőlük és nem értem miért engem választott.


Mit tegyek? Eddig is nagyon hiú voltam, a szép emberektől pedig tartottam. Nem akarom, h megbámuljon másokat, pedig pasiból van :/


2013. szept. 5. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:

"Betegesen félek, h elhagy. Mit tehetek ez ellen?"

Hagyd el te.

2013. szept. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj pszichológushoz,vagy más módon orvosold a kisebbrendűségi érzésedet.Az összes nőt nem tudod kiirtani,sem legépfegyverezni,hogy csak ti ketten maradjatok.Őszintén szólva én sem értem,hogy miért választják a hozzád hasonló nőket.Tudod a "szép embereknek" is van joguk itt lenni a világon.
2013. szept. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha van kedved dumcsizni, írj nyugodtan, hasonlóan éreztem én is :) sőt még most is egy kicsit. De ne izgulj, téged szeret, nem kell neki más. Ha valaki menni akar, akkor meg el kell engedni :) Nem a szépség a minden :)
2013. szept. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nekem lehetne okom félni,mert mozgássérült vagyok,mégsem teszem.A férjem egészséges és csak kolléganői vannak,a fiataltól az idősig,mégsem jutna eszembe,hogy elhagyna értük.Rendszeresen mondja,hogy szeret és én vagyok a legjobb dolog az életében.Most várjuk a kisbabánkat és figyelmesebb,mint valaha.Bevallom,én tényleg úgy érzem,hogy mi nagyon jól összeillünk és nem tudom elképzelni,hogy lemondjon a közös életünkről.

Hinned kell saját magadban és a köztetek lévő kapocsban,mert ezeknek a gondolatoknak nincs értelme!

2013. szept. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Te magad is látod, hogy beteges a gondolkodásod, hát ezen kéne változtatnod. A féltékenység kisebbségi komplexusból fakad, önértékelési zavar.

Első lépés, űzd ki a fejedből ezeket a butaságokat.

Második lépés, pozitívan gondolkodj: szép vagy a párodnak, ezért figyelt fel rád korábban, okos vagy, értékes ember vagy, a párod téged választott, a párod téged szeret még akkor is ha megnézi a többi nőt, a párod a többi nőt megnézi, de téged nem csak megnéz :) stb. Naponta többször ismételd meg ezeket magadban, ha egyedül vagy, akkor hangosan is.

Amikor jön a féltékenységi roham, gondolj valami szép közös élményre, egy klasz együttlétre, bármi jóra, és ne görcsölj. Csak lazán!

2013. szept. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!