Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Segítség? A férjem hat számmal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség? A férjem hat számmal nagyobb ruhákat akar venni a gyerekünknek.

Figyelt kérdés
Nemrég született gyerekünk, és az jutott eszébe a férjemnek, hogy öltöztessük a gyereket sokkal nagyobb ruhákba, hogy ne kelljen annyit venni, mert nagyon drága. Szerintetek normális? Sehogy sem tudom lebeszélni, nagyon eltökélt.

2013. okt. 9. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Ne adj neki vacsorát, reggelre úgyis megéhezik. Egyébként rengeteg babaruha van használtan fillérekért és a környezetedből is sokat hoznak majd. Boltban újat venni viszont szerintem is pocséklás.
2013. okt. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak aukcios oldalak, nagyon jo holmikat kinàlnak fillérekért sokszor, mi nem vagyunk tul jol anyagilag, igy mi is rendelgettünk, és nagyon jo akciokat ki lehet fogni! Nézzetek szét!:)

Egyébként meg, egy baba nagyon gyorsan fejlödik, nem sokàig usznàtok meg:))

2013. okt. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Mi az hogy pocséklás?Amit te megveszel occsóé,meg megkapsz azt kifizette más.Ne a gyereken spórolj.Amúgy pocsékolás helyesen.
2013. okt. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Majd belenő! (nem kamuka ez a kérdés véletlenül? de mindegy, akkor is belenő )
2013. okt. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Apródon olyan szépek vannak,pár ft-ért,ha kicsik lennének a gyerekek én biztos vennék ilyen oldalakról.Mi régen a barátok újszülöttjeinek ajándékoztuk a kinőtt de szép állapotú ruhácskákat.Nincs a rokonságban olyan kisgyerek,akinek a kinőtt ruháit megkaphatnátok?
2013. okt. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Elég 4-5 számmal nagyobbat venni ahhoz, hogy a gyerek soha ne járjon normális ruhába! Vagy lógjon rajta, vagy kopott legyen! Így legalább messziről meg lehet ismerni...
2013. okt. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Minek gyerek az ilyennek, akinek meg ruhara se tellik?

Nyomogatni egy lelket

2013. okt. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%
1! Nem szoktam használt ruhát venni a gyerekeknek (se). Ennek örülnek a környezetemben és ezeket fogjátok majd ti megvenni használtként. Képzeld el, mit vennél te, ha én nem vennék újat?
2013. okt. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg állj a sarkadra és osszad ki az urad. Ne hogy már az ő nagy logikája ( mai az Olcsó Jánosok logikája egyébként ) miatt szívassák majd a gyereket ,hogy lompos meg hogy nincs normális ruhája se meg elhanyagolt meg ilyenek .Ott van a net olcsón lehet rucit venni vagy cserélni az embernek meg mond meg hogy az anyagiak előteremtésénél kamatoztassa a nagy logikáját meg találékonyságát ne pedig abban ,hogy a hülyesége miatt szenvedjen a gyereke ,mert a gyerekek azok nagyon-nagyon öszinték és gonoszak :)
2013. okt. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!