Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferjem korul latok egy not....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lalumalu kérdése:

A ferjem korul latok egy not. O azt mondja hogy nincs koztuk semmi de ezt nem hiszem el. Hogyan tudnam ezt tenyleg kideriteni vagy lezarni?

Figyelt kérdés
Lattam mar smst amit a no kuldott neki de a ferjem mikor beszelt vele azt mondta hogy nem neki akarta kuldeni. Amit en nehezen hiszek el. Megprobaltam mar mindent de tovabbra is azt mondja hogy ez a no senki neki. En mindig azt hiszem hogy egyutt vannak (amit latok, de lehet csak bekepzelek.)Es az idegeim mar tonkre vannak es sztem az ove is. Jogosan talan?

2013. nov. 19. 07:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
28%
Nem értem, hogy a mai nők miért nem tudnak megbízni a férjükben? Ezzel a vádaskodással csak azt éred el, hogy a férjed elválik tőled.
2013. nov. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
22%

A legjobb lenne, ha "elengednéd" a témát. Miért? Mert ezzel a vádaskodással csak "behúzod", magad generálod a gondot. Egy vallató rendőrtiszttel nehéz együtt élni. El fog menekülni - olyanhoz aki kedves, hisz neki.

Nézd: két eset van (olyan nincs, hogy te vallatótiszt vagy, ő meg állandóan menekül ettől):

1.mást szeret - akkor hamar magától kiderül és elváltok. 2.téged szeret - ennek ezer jele kell hogy legyen és te ne menj el mellette, ezt figyeld és te is mutasd ki irányába a bizalmadat, hűségedet - ha így van, nyugalomban, békességben és szeretetben éltek tovább.

Mindennek nem smsekből kell kiderülni: látni kell.


"Jól csak a szívével lát az ember"

2013. nov. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%

Ha többször, rendszeresen vannak ilyen félreérthető helyzetek, mint pl. az sms is, akkor szerintem nem csak képzelődsz, hanem tényleg van valami.

Próbáld meg nem kérdezgetni a férjedet, úgy sem fogja elmondani.

Hidd el egy idő múlva úgyis kiderül, ha van valakije, a hazugság sose marad titokban, csak idő kell hozzá.

2013. nov. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Ajánlom, hallgasd a mai Morning show-t :)
2013. nov. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom hallagtni mert Cipruson elunk. Mindig probalok varni es nem szolni de ez mar annyira tele van bennem hogy ha latom hogy talalkoztak magamon kivuli allapotba kerulok. Monjuk amiota tortent az sms (ami: Jo ejt szerelmem volt) azota nem latok mas uzenetet. (vagy csak torolget allandoan). Fogalmam sincs hogy mit hedjek...
2013. nov. 19. 09:00
 6/27 anonim ***** válasza:
21%

lehet, hogy csak ráakaszkodott egy nő, ő nem akarja

- szerintem azt tedd, amit a 2-ben írtam. De szép lehet ott a világ, Cipruson. A tenger, az ég.

2013. nov. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Hat a " jo ejt szerelmem" mindent elmond.

Bizz a bizonyitekokban, ha a megerzesedben nem is vagy biztos

Sajnos van ferfi, aki a vegsökig tagad es hazudik es mindenkit örultnek mond. Ne hagyd , hogy megörjitsen a hazugsagaival

Veszekedni nem éri meg, kiteszed magad veszelynek

Vond le a következtetéseket, es ha van hova, lépj tovább

Sok sikert

2013. nov. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

off

tudsz rádiót hallgatni online,akár okos telefonon is :

[link]

2013. nov. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom, ismered-e a viccet:


Férj éppen más nővel hancúrozik az ágyban, feleség betoppan váratlanul. Kérdőre vonja élete párját, az persze tagad. A nő ezt mondja:

- De hát láttam azt a nőt!

Mire a férj:

- De drágám, kinek hiszel? Nekem, vagy a szemednek?


Nah, ilyesmi lehet a te párod is. Szerelmes sms-ek a telefonban. Meg egyébként is.. Kije neki ez a nő, hogy telefonon kell vele cseverészni? Tán ismerősötök? Munkatársa? Csak ő ismeri? Mert ha csak ő, akkor én tovább kérdezősködnék, hogy mégis mi a fenét trécsel ő egy másik nővel.

Esetleg dumcsizz te is idegen férfiakkal, chatelj, majd mutasd meg neki, vagy a füle hallatára kacarássz valakivel telefonon. Aztán ha kérdőre von, reagálj úgy, mint ő. Ki lehet ezt deríteni, ha már a gyanú felmerült benned.

2013. nov. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Nem èrtem, mèrt nem beszèlsz a csajjal ?

Nekem is volt olyan hogy rám akaszkodott egy csaj, a barátnōm èszrevette, odaült mellè ès közölte vele hogy ha nem hagyja abba amit csinál akkor megtèpi.

Utánna nagy ívbe elkerült a csajszi!!!

Èn meg büszke vagyok a barátnōmre hogy megvèdte ami az övè.

2013. nov. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!