Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsalt férfiak/férjek, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt férfiak/férjek, ti felvettétek bármilyen formában a kapcsolatot a barátnőtök/feleségetek szeretőjével? Mi történt?

Figyelt kérdés

2013. nov. 27. 12:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Úgy gondolod? ;-) Inkább ahhoz az egyszerű megoldáshoz kell butaság, hogy elvágd valakinek a torkát :) Azt is mondhatnám, hogy többet ésszel mint ész nélkül :) Ha érted mire gondolok :)
2014. jan. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
40%

En elkertem a kalandor szamat a felesegemtol, de nem adta meg.


En csupan annyit akartam kozolni a harmadikkal, hogy rohadtul nem felek annak a kovetkezmenyeitol, ha esetleg egy gyengebb pillanatomban baltaval megfesulom!

2014. jan. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Kérdésre válaszolva,ha már tuti nem érez irántad semmit a nejed,felesleges utána futni,így az új féllel sem kell bájcsevegni,de ha csak sikeres volt a nyomulás és a feleséged csak megbotlott akkor el kell küldeni a másikat a sunyiba....Ezt ti tudjátok.
2014. jan. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
16%

Ki mondta, hogy nem tehet semmiről? De azért egy kapcsolat/házasság megromlását, felbomlását egy idegenre kenni, az elég óvodás megoldás, már bocsánat :) A kapcsolat mindig a benne lévő két félen múlik, és igen, az ember az élete során nem kevés kísértéssel találkozik, de talán azért is emelkedtünk ki az állatvilágból, hogy ne a nemiszerve vezérelje az emberek döntéseit.... Ha egy kapcsolatba egy harmadik fél bele tud rondítani, ott már valami nem kerek, vagy pedig valamelyik féllel van a gond.

Persze megértem, hogy a lehető legkönnyebb és legkényelmesebb megoldás egy idegent hibáztatni mindenért, ahelyett hogy jól magamba nézzek és elgondolkozzak, vajon mindent megtettem azért, hogy a párom boldog legyen? eleget foglalkoztam vele, odafigyeltem rá? Mi volt az ok, amiért félrement?

Aztán persze vannak a notórius félrelépők, akiknek elég egy csábító mosoly, de erről se egy (sokadik) harmadik tehet, ill. nem kellett volna szemrebbenés nélkül félrek...félő párt választani...

Az pedig megint más kérdés, hogy az emberek igazán megpróbálhatnák már végre elmondani a másiknak ha valami bajuk van, nem egyből egy harmadikat keresni. (azt az opciót pedig most kihagyom, amikor valaki már egy fél éve, éve tépi a száját a másiknak, hogy gond van, nos ebben az esetben is lehet szépen különválni...)

2014. jan. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, hát elég bajos lett volna nem felvenni, ha egyszer reggel a hálószobánkban találtam:) (rég vót, még a 80-as években)

Mi történt? Csalódást fogok okozni a torokmetszésben gondolkodóknak: hármasban ittuk meg a reggeli kávét, az történt...

2014. jan. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15: :)
2014. jan. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
61%

Az egyik kedves baratnomnel nem jott a baba lombikoltak esz nelkul nagyon sok penzt koltottek ra.

AQztan vegre nagy nehezen terhes lett sok baja volt.Honapokig fekudt korhazban.

Kozben megtudta a ferje masra pocsekolja a loszert es elesben a baratno siman par het alatt teherbe esett.

Isemrosom elszokott a korhazbol es ugy megtepte a csajt a haja csomokban volt a kezeben es jol ossszerugdosta a not.

Nagyon fajt neki a legszemetebb dolog amiert o 8 evet kuzdott a masik masik no egy par alkalombol meg tudta adni a pasinak.

A szereto elvetelt nem hiszme hogy a verekedestol az ismerosom koraszult szerncsere a baba megmaradt.

A szules utan ferje onket sterilizaltatta magat es elvaltak.

ps Ismwerosom brazil volt igen paprikas holgy

2014. jan. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
mondjuk én simán feljelentettem volna a nőt, főleg ha bizonyítani lehetett volna, hogy a bántalmazástól vetélt el... de gondolom a férjével már nem volt ilyen keménykezű....
2014. jan. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Engem, mint az asszony szeretőjét nem keresett a férj, ismertük egymást, tudtam amúgy, hogy tudja, legalábbis sejti


Ám az Isten sem ver bottal, egy éve rám kattant egy valódi b_@_romarc, és folyton fenyeget, mert szerinte velem csalja őt az asszony, - pedig szó sincs ilyesmiről.


Nekem nincs feleségem, ha volna, és ilyen helyzet volna se hiszem, hogy megkeresném a pasit, - ugyan minek?


UI: na most melyik szó akadt fenn a trágárságszűrőn????

2014. jan. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

15-ös Baxki:) -(Ezt kerekre nyílt szemekkel mondom)

és miről beszéltetek kávézás közben? Hogy jó volt e az affér?- De most nem hülyéskedem,komolyan érdekel.

Irigylésre méltó nyugodt természeted van.

2014. jan. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!