Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek vilagos, hogyha ERKOLCS...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek vilagos, hogyha ERKOLCSILEG mar nem letezik hazastarsi kotelezettseg, akkor miert letezik meg ERKOLCSILEG a hazastarsi huseg?

Figyelt kérdés

A feleseg ugye kitalalhatja, hogy faj a feje egy honapban 30-szor. A ferj mag ragja kefet, hogy miert nem fogadja el a parja. Es meg csak magyarazat sincs ra. Habar ez egy hazassagban valahol kotelesseg lenne mindket feltol. Ugyanugy, mint dolgozni pl.


Ha jol emlekszem Muller Peter ugy mondta, hogy "A no szex-szel fizet a hazassagert. A ferfi meg hazassaggal fizet a szex-ert."


Na de miert van az, hogy a hazassag ott van, es elnezest, de a terdek meg zarodnak egyre inkabb ossze.


Nem tul nagy aduasz ez az noknek?


Hiszen a ferfiak a kapcsolatban mar igy is igencsak el vannak nyomva...



2013. nov. 27. 14:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Most te saját tapasztalatból beszélsz vagy általánosságban? Csak mert amit irtál egyáltalán nincs igy minden házasságban.
2013. nov. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

"Az erkölcs fogalma alatt egy adott társadalom által régebbi tapasztalatok alapján összegyűjtött és helyesnek ítélt viselkedési szabályok összességét értjük."


[link]

2013. nov. 27. 14:15
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

"A no szex-szel fizet a házasságért" - jó házasság lehet.


Bár csak 8 éve vagyok házas, a szüléseket leszámítva nem volt nagyobb szünet. Ehhez mindketten kellettünk. Ha a férjemnek baja volt, akkor kinyitotta a száját és szólt. Ha el voltunk havazva, felemelte a telefont és áthívta az anyját hogy legyen a gyerekekkel míg mi kettesben vagyunk. Nem ül a seggén és várja, hogy kötelességtudó feleségként széttegyem.


Nyilván ez kölcsönös, én is meglepem néha egy laza gyors hancurral vagy orállal.

2013. nov. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Az nem házasság, ahol a szex kötelesség. Ennyi.
2013. nov. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
34%

Most lehet, hogy hülyeséget írok, de szerintem igenis kötelesség egy házasságon belül szexelni a társunkkal. Persze ez nem azt jelenti, hogy minden mocskos játékban részt kell venni, amit az egyik fél megkíván a másik részéről, valamint hogy mindig minden alkalommal teljesíteni kell, de elvégre a szex hozzátartozik a házassághoz.

Vallásos vagyok, teológiát tanultam, azon belül házasságjogot is. És állíthatom, hogy sok dologban nagyon is konzervatív vagyok, "nem normális" a mai társadalom szemében, de akkor is azt vallom, hogy a szex lényeges része a házasságnak.

Vétó joga mindig lehet a feleknek, de azért havi 30 alkalom már kissé túlzás...

A pap tanárom is azt mondta, hogy a házas felek nem hajlanak a szexre, akkor maradjanak barátok, de ne házasodjanak össze.

2013. nov. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Egy normális házasság nem így működik. A szex nem árucikk, nem kötelesség és fizetség hanem örömforrás, a hűség pedig alap.
2013. nov. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt amúgy G.B. Shaw mondta.
2013. nov. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

Azért én kíváncsi lennék a feleség álláspontjára is. Hogy miét utasít el.


Valóban nincs már házastársi kötelezettség. Ha a szex a házastárssal kötelezettség lenne, az régen rossz. Én akkor szexelek, amikor kedvem van, ennyi. De az én férjem bármikor tud nekem kedvet csinálni hozzá. Ahogy én is neki

.


Régen sem élvezte veled a szexet?

2013. nov. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%
ahol nincs szex, ott valahol már vége a házasságnak. én nem tudnék olyannal élni, akivel nem bírok lefeküdni. csodálom a párod.
2013. nov. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak nekem tűnik itt nagyon kamuszagúnak, hogy a feleség a hónap minden napján fejfájásra hivatkozva utasítja vissza a szexet???
2013. nov. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!