Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tovább? Mi lesz így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Mi lesz így a házasságunkkal?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben kavarognak bennem az érzések, egyik percben imádom, szeretem a férjem máskor meg már elegem van belőle. Olyankor képes vagyok belekötni bármi apróságba amit csinál. Nem tudom mi lesz a házasságunkkal. Vagy, hogy egyáltalán velem mi van, miért érezhetem ezt? Nem tudom mit tegyek.

Szerintetek, hogy lehetne jobb a házasságunk, vagy, hogy tudnám eldönteni, hogy van-e még közös jövőnk??

Voltatok már ilyen helyzetben?



2013. nov. 30. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Nincsenek esetleg hormonproblémáid?

Ezek a váltakozó érzések jelentkezhetnek hormonális gondok hatására. Elsőre ez ugrott be, egy tesztet megér mindenképpen.

2013. nov. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Elég keveset irtál ahhoz, hogy érdemben lehessen válaszolni.

Mennyi idösek vagytok, mióta vagytok együtt, mióta vagytok házasok, mennyi idöt töltötök együtt, van-e gyereketek, ha igen, hány és mennyi idösek.

Van-e valami tipped, hogy mi okozhatja, mármint volt-e a közelmúltban valami változás az életedben, egészségügyileg, hormonálisan vagy munkaügyileg?


HA többet írsz, jobban lehet segíteni. A kérdésed alapján biztos, hogy nincs elveszve a dolog, mert nem írtad még le a párodat meg a házasságot, hanem szeretnéd megtartani.

2013. nov. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Elsővel értek egyet.


Ha a férjed nem csinál semmit, amivel ezt kiérdemli, akkor meg kell nézni, nincs-e valami eü probléma. Ha van, arról te nem tehetsz, csak elszenveded.

2013. nov. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

2Ha a férjed nem csinál semmit, amivel ezt kiérdemli, akkor meg kell nézni, nincs-e valami eü probléma. Ha van, arról te nem tehetsz, csak elszenveded."

Vagy esetleg a kérdezőnek nincs-e egy másik férfi az életében,aki ezeket az érzelmi viharokat generálja...

2013. nov. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

30 évesek vagyunk mind ketten. 2 éve házasok és 6 éve vagyunk együtt. Majdnem 2 évet éltünk együtt mikor összeházasodtunk. Nincs gyerek.

És nem, nincs más férfi az életemben aki ezt az érzést váltotta volna ki belőlem.

Talán az lehet a probléma, hogy 1 éve nincs munkám? Tény és való, hogy megvisel ez a dolog. Vagy esetleg, hogy felújítunk és az is lassan megy? 1 fizetésből kell megélnünk, de közben máshova is rakni kell a pénzt, de így elég nehéz.

A férjem is nagyon sokat dolgozik, alig van itthon, elmegy reggel dolgozni majd este jó esetben 11 jön haza...

2013. nov. 30. 10:31
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

1. vagyok

Az írásodból az jön le számomra, hogy egy kissé kiégtél. Tehát a probléma megoldását elsősorban nem a házasságodban, hanem magadban kell elkezdened.

Találj ki valami olyan elfoglaltságot magad számára, amitől megnyugszol, úgy érzed egyensúlyba billen a lelked és ezáltal az életed is.

Van valamilyen mozgás, amit különösen kedvelsz? Számomra a tánc és a lovaglás bír lélekgyógyító erővel és teljesen új emberként jövök ki minden egyes foglalkozás után.

Neked is valami hasonlóra lenne szükséged.

De továbbra is tartom magam ahhoz, hogy egy kivizsgálás nem lenne hátrányos több szempontból sem.

Ha feloldottad a benned rejlő gondokat, azután következhet a házasságod helyretétele.

Szorítok értetek, szerintem képesek vagytok megoldani! :)

2013. nov. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A pénztelenség szerelemgyilkos dolog, a férjem másfél évig munkanélküli volt, majdnem elváltunk a kilátástalan helyzet mindkettőnket felőrölt, amint megszűntek az anyagi problémák minden helyrejött köztünk.
2013. dec. 1. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!