Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy értelmeznéd ezt a férjed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értelmeznéd ezt a férjed és az egyik szomszéd lány között? Hogy viselkednél a helyemben?

Figyelt kérdés
A férjem olyan mindenkivel barátságos, közvetlen, ezt sokan félreértették már. Legutóbb az egyik szomszéd csajjal beszéltek pár mondatot, amikor megkérdezte tőle, hogy átjön-e egy sörre. Erre a csaj azt kérdezte vissza, hogy miért, egyedül van-e itthon?! A párom kérdésében semmi extra nem volt, más házbéliekkel is szoktunk ha nem is összejárni, de néha-néha átmenni egymáshoz beszélgetni. A férjem szerint ez a lány rá van állva. Én meg nem tudom hogy viselkedjek ezek után... Nem vagyok egy féltékeny alkat, most sem ez a része izgat, hanem azon agyalok, hogy ez a nő ennyire magányos, ennyire pofátlan, ennyire hülyének néz, esetleg ez mind együtt?! Mit gondolnátok?
2013. dec. 2. 14:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
98%
Valószínűleg a lány házas ismerősei nem szokták őt csak úgy áthívni. Lehet kissé félreérthető a férjed.
2013. dec. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%

És hogyan reagálta le a férjed, amikor a lány megkérdezte, hogy egyedül van-e? A férjed egyértelműsítette számára, hogy csak haveri szinten gondolta? Tett a lány mást is, ami miatt a férjed azt gondolja, hogy a lány rá van állva?

Hogy viszonyul hozzá ezek után a férjed?


Én mondjuk örülnék neki, ha nem erőltetné vele a kapcsolatot. Szerintem ez meg is említeném a férjnek, de ha ő alapból letisztázta a dolgot a csajjal, akkor azért nagy okod nincs az aggodalomra.

2013. dec. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem itt nem a szomszéd lánnyal van a probléma...

Minek hívogat át mindenkit a férjed?

2013. dec. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Mondta neki, hogy dehogyis, itthon van mindenki. A csaj csak ezután mondta, hogy nem jön. Egyébként nem hívogat át mindenkit, csak nem egy antiszoc, az egyedül élő öreglányokkal is szoktunk beszélgetni, és nekik is nagyon jól szokott esni. Miért baj, ha vki nem egy kőbunkó, mint némelyik, hogy még köszönni se tud?
2013. dec. 2. 14:33
 5/32 A kérdező kommentje:
Azt egyébként mondtam, hogy nem vagyok túl boldog, és nem is muszáj nekünk pont vele is jóban lenni.
2013. dec. 2. 14:35
 6/32 anonim ***** válasza:
78%
Nős férfi ne hívogasson át fiatal nőket magához. Nem a csajjal van a baj.
2013. dec. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
90%
Ha a párod egyértelműen kifejezte, hogy mi a helyzet, akkor szerintem nem kell aggódnod. Lehet félreérthető volt, lehet a csaj át sem ment volna, hanem elküldi a búsba, mert nős... Ki tudja. Azért hogy írod, hogy sokan félreértették már a férjedet, én elgondolkoznék, mert valószínűleg ő a ludas, lehet nem is tudatosan.
2013. dec. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
74%

Hmmm...én sem vagyok antiszoc, sem kőbunkó...mégsem ajánlom fel a szomszéd srácnak, hogy jöjjön át egy sörre...de ha fel is ajánlanám, tutira nem értené félre!

A férjeddel kicsit elbeszélgetnék...nem csodálkozzon, hogy visszakérdeznek, hogy egyedül van-e, ha nem teszi egyértelművé, hogy nem csak ők ketten fognak sörözni...

Semmi gond a szomszéd lánnyal!

2013. dec. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Persze, én sem dicsértem meg, mert szerintem csak engem hoz ezzel hülye helyzetbe.
2013. dec. 2. 14:51
 10/32 A kérdező kommentje:
Annyit azért még elmondanék erről az ártatlan teremtésről, hogy egy össznépi italozás alkalmával már volt itt (itt = közös terasz, aminek a mi bejáratunk van közepén) Ez az új lakók házavatója volt. Akkor az egyik haverunk teljesen korrekt módon elhívta randira (udvariasan és félre érthetetlenül), akkor meg csak húzta a száját, és inkább hazament.
2013. dec. 2. 14:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!