Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségek miért szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségek miért szeretnek mindenért hisztizni?

Figyelt kérdés
Nemcsak az enyém, hanem az összes barátomé ilyen. Minden apróságon (vagy a semmin) képesek kiakadni.
2014. jan. 11. 15:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Gondolkozz el, hogy miért akad ki. Ha jogos, akkor tegyél ellene, ha pedig nem és nagyon zavar akkor ultimátum.
2014. jan. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%

Valószínűleg a nagyobb dolgokkal elégedetlenkednek, de azt tűrik és mindig apróság miatt borul a bili.


Pl. a párom tehetséges de lusta kereshetne 50-100 eft-tal több pénzt, és akkor nekem sem kellene lemondani annyi dologról, a bili mindig apróságok miatt borul pl. miért szürcsöl, enm a

2014. jan. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem csak a feleségek tudnak hisztizni. A férfiak és a nők negyede is tud kisebb dolgokon.
2014. jan. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Amikor engem hisztisnek bélyegeztek, akkor igazából az volt a szitu, hogy az expárom baromira elhanyagolt és nem vette észre magát. Tudod, az a baj veletek, férfiakkal, hogy az elején beadjátok a barátnőtöknek a szépet, hogy ti milyen szuper jó fejek vagytok és hogy mindent megtesztek érte, de amikor stabilizálódik a kapcsolat és úgy érzitek, hogy nem kell érte küzdeni, akkor kijön az igazi énetek és még kevesebb figyelmet kap a szerencsétlen barátnő, mint mondjuk egy haver. Akárki akármit is mond, a férfiak jó nagy része ilyen. Nem mindegyik, mielőtt még valaki letol, hogy általánosítok. De nekem és még nagyon sok ismerősömnek ez a tapasztalata. Szóval ez nem hiszti, hanem egy vészjelzés, hogy foglalkozz a barátnőddel, vagy ha nem, akkor találni fog egy nálad jobb pasit:)
2014. jan. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%

szerintem senki sem szere hisztizni...


viszont azon l kellene gondolkodni, hogy ami neked apróság, az a feleségednek nagy dolog..

"a semmi" általában a legnagyobb valami...

2014. jan. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
Nem minden feleség ilyen! Rosszul választottál :)
2014. jan. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom, egyetlen hisztis nőt ismerek, aki feleség is, de őt nem annyira jól, hogy tudjam, miért ilyen.

Az én családomban inkább a férfiak hisztisebbek. Minden apróságért begurulnak, csapkodnak, esetleg földhöz vágnak ezt-azt, a nők tovább tűrnek.

A férjem szerint én nála sokkal nyugodtabb, türelmesebb ember vagyok, azt mondja, csodálja ezt bennem, bár én azért annyira nem érzem magam nyugisnak, talán picit ritkábban engedek az indlatoknak.


Kisebb hisztiknek szerintem sok oka lehet: fáradtság, feszültség, elhúzódó problémák, hétköznapi, vagy nagyobb nehézségek, mikor olyan apróságokon is kiborulunk, amit normális helyzetben fel sem vennénk.

Ha valaki alapból hisztis annak is számtalan oka lehet, elképzelhető, hogy semmi oka nincs, ilyen az alapjelleme, vagy így nevelték gyerekkorában, vagy tényleg bármi.

2014. jan. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
Hidd el, a pasik is ugyan úgy tudnak hisztizni. Vagy a másik népszerű variáció, hogy a pasi úgy akarja érvényesíteni az akaratát, hogy az ellentmondásra rögtön rávágja, hogy hiszti. Nőként is ugyan ez a helyzet, csak ott meg az érzelmi zsarolás a nyerő (ha szeretsz, akkor megteszed stb). Kevés a normális ember mindkét nemből.
2014. jan. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
36%

Ha ezt meg szeretnéd érteni, ajánlom figyelmedbe és a feleséged figyelmébe is Mark Gungor videót és könyvét is.

Rá fogsz belőle jönni, hogy a nőknek nem létezik olyan, hogy SEMMI. Képtelenek ezt a szót értelmezni, nekik ilyen nem létezik, valaminek mindig lennie kell, ezt ő szépen, részletesen elmagyarázza.

2014. jan. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

""a semmi" általában a legnagyobb valami..."


Nekem akkor se nagy tragédia, hogyha hív, nem veszem fel mert fontos megbeszélésen vagyok, majd 5 perc múlva visszahívom. Ezen kiakadni például... Ha minden a legnagyobb rendben van, akkor is talál valamit amin kiakadhat vagy ő maga kreál egy problémát, amin szintúgy kiakadhat.

2014. jan. 11. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!