Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meleg Párok: Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg Párok: Mi a véleményetek a bejegyzett élettársi kapcsolatról?

Figyelt kérdés
Szerintem lóbigát sem ér, hiszen nem is vehetjük fel a párunk nevét stb.

2014. jan. 15. 14:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
7%
nem tudom, nem ismerem, egy jogászt kéne megkérdezni: ad örökösödési jogokat? kórházlátogaási jogokat? szülői jogokat?
2014. jan. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%

Én hetero vagyok, de abszolút támogatnám az azonos neműek házasságát.

Remélem, hogy egyszer leszünk annyira európaiak, hogy sikerül elérnetek azt, ami egyébként "normális" emberként jogotok lenne...

2014. jan. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

Ezzel a kérdéssel belenyúltál a darázsfészekbe itt a Gyk.-n.

Vagy válaszra sem méltatnak nagyon.

2014. jan. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
15%

Biztos nekik jó véleményük van erről, de Magyarországon ebből nem lesz semmi!


Az Alkotmányunk is kimondja, hogy családalapító: egy férfi és egy nő.


A férfi-férfi csak akkor család, ha testvérek, vagy apja meg a fia.

A nő-nő is csak akkor család, ha anyja meg a lánya, vagy testvérek.


Tesésk belenyugodni a természeet törvényeibe: a homoszexualitás életellenes, mert nem viszi tovább az életet. Ez pedig az emberi élet fő értelme: az élet továbbadása, a megtermékenyítés és az utód kihordása, megszülése és közös felnevelése.


Minden, ami ettől a természeti törvénytől eltér, az abnormális, vagyis betegség.

2014. jan. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
szóval kedves utolsó, ilyen alapon a meddők se, illetve az öregek se házasodhassanak, mivel nem képesek az élet továbbadására? nos?
2014. jan. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

előző előtti:


az elméleted marhaság, mert olyanok is házasodhatnak, akik nem akarnak gyereket, vagy nem lehet nekik (férfi-nő)

2014. jan. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

4-es Szerintem meg a túlnépesedés is egy betegség, gondolom nem kell példákat mondanom

Kérdezőnek : Ha végre megkapnánk ugyanazokat a jogokat amik a heteroknak van, nem lenne egy rossz szavam se

2014. jan. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálatos, ha csak valakinek annyi az élete fő értelme, hogy szaporodjon. Az élet velejárója, de sekélyesnek tartom, ha valaki csak erre teszi fel az életét.
2014. jan. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj, hogy olyan jogokat akartok amik az adott szabályrendszerben nem léteznek.
2014. jan. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A jogok többsége adott. Nem rossz, bár a házasság lenne szerintem az "igazi". Én csak azért nem ek vele, mert rohamosan erősödik a szélsőjobb (egész eu-ban), és 20 év múlva lehet bánnám, hogy hivatalosan bejegyeztettem a másságomat. Igen, félek... Ha nem így éreznénk a párommal, már meg lett volna :(
2014. jan. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!