Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megtudtam, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy a párom Valentin napon el akar vinni valahová. Az a helyzet, hogy én el akarom hagyni. Mikor mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Nem szeretem már úgy mint régen. Ti mit tennétek?
2014. febr. 6. 17:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
92%

Miért kéne okának lenni, hogy kiszeretett belőle? Bár igaz, mindenki magából indul ki, kedves előző kommentelők.


Az előző kapcsolatom 4 évig tartott. Kihűlt, meguntam, nem kellett már, nem kívántam, nem voltam szerelmes, csak nyűglődtem mellette, teher volt minden találkozás. Mégsincs senkim 2 éve, egyedül vagyok, nem volt más férfi az életemben, nem azért szakítottam. Anno viszont én is húztam a szakítást hónapokig, mert vártam, hátha elmúlik ez az érzés, és visszatérnek a dolgok a normális kerékvágásba. Mikor már tudtam, hogy nem fognak, léptem. Én is azt tanácsolom, hogy hagyd el, még a Valentin-nap előtt, és ne menjetek sehova már együtt.

2014. febr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
92%
Én írtam ,hogy mindennek oka van .. tehát annak is ,ha kiszeretett belőle . Magamból nem tudok kiindulni ,hiszen egy nagyon jó kapcsolatban élek ,több mint 10 éve és egyáltalán nem csökkentek a párom felé az érzéseim :)) .Viszont hosszú évekkel(párom előtt) ezelőtt volt olyan kapcsolat ,ahol szó szerint kiölték belőlem az érzéseket ,tehát okkal jutottam el oda ,hogy már nem szerettem az illetőt .
2014. febr. 7. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
minél előbb! nekem is volt olyan párom akit szerettem jó volt vele de egyre jobban éreztem h nem ő az igazi. egy nap elmesélte h hová fog elvinni-gazdag fiú volt-és h kezd szerelmes lenni stb.. azonnal szakítottam,mert ő érzelmileg sokkal jobban benne volt már akkor. minek pocsékolta volna rám az idejét,az érzéseit, a pénzét? légy tisztességes és ami a legfontosabb h őszinte!
2014. febr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
34%
Ugyan már. Egyet eszel-izsol, lazítasz. Utána majd szakítasz.
2014. febr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
87%
Az eddigi válaszok alapján milyen gondolatok fogalmazódtak meg benned Kérdező?
2014. febr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
talan valentin nap elott mondd el neki, kb MOST. ekkora hulyet, mar bocsanat. onallosagrol hallottal mar?!
2014. ápr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!