Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit tennĂŠtek ha a parotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rica86 kérdése:

Ti mit tennétek ha a parotok exfelesege vissza akarna csabitani a parotokat es a közös lanyukkal zsarolna őt?

Figyelt kérdés
Irt a paromnak(akivel 2 kozos gyermekznk van),hogy akkor lathatja a lĂĄnyukat ha visszamegy hozza.eddig sok even at nem lathatta a lanyat.hogyan reagaljal en erre?
2014. febr. 15. 21:07
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vard meg hogy a ferjed hogy reagal
2014. febr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Te sehogy, egyelőre várd meg, ahogy a párod reagál.
2014. febr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Azt hozza kell tennem hogy a mi kapcsolatunk eddig teljesen gondmentes volt.mindent meg tudtunk beszelni veszekedes nelkul.ez viszont egy kenyes helyzet.nem tudom mit mondjak neki.en sosem tiltanam ot a gyerekektol(ezt o is tudja),de szeretem es nem akarom elvesziteni.onzoseg tolem ha nem akarom hogy elhagyon minket az exe es a lanya kedveert?
2014. febr. 15. 21:17
 4/34 A kérdező kommentje:
O meg nem reagalt,csak kezembe nyomta a levelet amit kapott.talan tolem var valamien reakciot?tudom hogy nem akarna a fiuk nelkul elni.es mindennap erezteti velem is hogy szeret.viszont a lanyarol is szo van.es attol a noszemejtol semmi jot nem varhat.hisz amikor hazasok voltak megcsalta.akkor mi ertelme ha visszahivja.foleg ha tudja hogy mar uj csaladja van?!
2014. febr. 15. 21:23
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Menjen bíróságra, hogy rendezze a láthatási jogait.

Mi az, hogy nem láthatta?

2014. febr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Ez viccnek is rossz és épeszű ember nem mond rá igent.


Hogyhogy eddig nem láthatta a lányát? mennyi idős a kislány? Miért nem küzdött érte?


Gondolom piszkálta a csőrét, hogy ti boldogok vagytok, és így akar közétek állni.

2014. febr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Na ácsi, ilyen nincs. A láthatás alapvető jog, ami csak nagyon kivételes esetekben korlátozható. Az exnek ehhez a világon semmi köze nincs, nem is tudom, hogyan gondolta. Ha nem engedi az apát a gyerekek közelébe, akkor rendőr fogja biztosítani a láthatást.
2014. febr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
A parom nem akar pereskedni,merthogy az egyik felnek sem jo.foleg nem a kislanynak.viszont fizeti amit kell(+ meg szok kuldeni penzt,hogy biztos ne legyen a kislanynak hianya semmiben).utoljara 5 eves koraban lathatta.akkor az ovi elol zavarta el az anyuka meg a nagymama.utana meg probalta helyrehozni a dolgokat de a parja nem akarta.pedig a no lepett felre.anyoseknak azt mondta akkor,hogy ő csak gyereket akart.ok sem lathatjak az unokat.
2014. febr. 15. 21:35
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Mert az, hogy nem látja a gyerekét, az jó?

Gyenge kifogás! Nem is nagyon akarta a kapcsolatot tartani, mert küzdött volna érte!

2014. febr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
A birosag alltal megszabott lathatasminden masodik hetvege.de az anya nem engette.o meg nem akart a kislany elott veszekedni.aztan mar nem reagaltak se telefonra se emailre.en nem tudom mit akar ezzel.lehet tenyleg az bantja hogy az exferje vegre boldog valakivel.
2014. febr. 15. 21:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!