Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti a legszebbnek látjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a legszebbnek látjátok a feleségetek? Vagy ha egy nagyon szép nő áll mellette akkor azért észreveszitek hogy mégiscsak jobb nő mint a nejetek? Vagy rózsaszín köd van?

Figyelt kérdés
2014. febr. 16. 01:34
1 2 3
 1/21 graphite válasza:
96%
Személy szerint soha sem érdekeltek a szép nők, ezért számomra mindegy, ki áll a feleségem mellett. Van a feleségem, és vannak mások, akik nem érdekelnek. (38, férfi, 13 éves házas).
2014. febr. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%

Ez engem is érdekel... Láttam már pár kérdésnél, hogy aki szebbnek mer látni mást vagy nem a párja melle e Tökély számára, az elítélendő, össze is vitáztam eme állásponttal. Szeretni valakit és rendelkezni látással és saját ízléssel két különböző dolog.

Ami a kérdést illeti, nem nekem szól, mert én nő vagyok biológiailag, de ilyenek sosem zavartak. Nos, eléggé biztos vagyok benne, hogy a párom nemhogy legszebbnek, de még szépnek sem lát, mivel nem vagyok az. Nem lát csúnyának és kövérnek sem s szívesen néz rám, ésatöbbi, de a tények makacs dolgok :D Én sem látom magamat szépnek távolról sem. Fordítva hasonló a helyzet, vannak benne szép dolgok és kedves dolog meglátnom az arcát, de nem egy kifejezett szépség. A legrondábbakat kivéve a nők mind szebbek nála, hja, az nem segít, hogy a nők tetszenek jobban esztétikailag :D De ezzel nincs baj. Nem a szépségéért szeretem s annak a szintje is megfelel nekem, legalább nem érzem magam szürke kisegérnek mellette :D

Soha nem volt rózsaszín köd.

2014. febr. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%

Nem láttam soha egyik barátnőmet sem legszebbnek. Akkor sem amikor teljes volt a rózsaszín köd. Persze ilyenkor a barátnőm a legvonzóbb, de ez nem ugyanaz a fogalom mint a szépség.


Mindig biztos voltam benne, könnyen találni olyan nőt, aki több férfinak tetszik mint a barátnőm. Olyat is, bár ezt már nehezen, aki az én szememben is szebb.


A "jobb nő" már egy másik téma, szerintem ez a kifejezés nem kizárólag a szépségre utal, hanem más tulajdonságokra is.

2014. febr. 16. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%

hát, nehéz lenne nem észrevenni, hogy vannak jobb pasik mint az én barátom. Aki azt mondja, hogy őt nem érdeklik a szép nők, vagy hogy akasztófára azzal aki mást szebbnek, jobb külsejűnek ítél... az egy álszent f**z :D


MIndenesetre a párunkhoz érzelmileg kötődünk, illetve úgy szeretjük, mint egy szép külsőt a szemünk méltányol. Más a kettő. Nem értem mi vele a gond.

2014. febr. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%

a jó és a szép közt néha egészen markáns különbség fedezhető fel.

nő vagyok, a párom férfi. együtt vagyunk már ahhoz elég régóta, hogy tudjam mit gondol erről. soha nem éreztem rajta hogy egy másik nőt nálam jobbnak tartana, bár biztosan akad olyan, akit nálam szebbnek lát. ez nem is olyan nehéz, hiszen közöm nincs a modellalkathoz, az arcom sem világbajnok.


abban az egyben biztos vagyok hogy akár egy csapat nyuszilánnyal is össze lehetne zárni, nem kezdene ki egyikkel sem. nagyon szilárd, egyenes jellem, a hűségben nem ismer kompromisszumot.

2014. febr. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%

Hát, a férjem nekem azt mondta, hogy sok szép nő van a világon, de ő engem tart a legszebbnek. Pedig nagyon messze vagyok még az átlagostól is, nem hogy a széptől:D


De nála ez azon felül hogy tényleg bejövök neki külsőre, a személyiségemről is szól. Neki ez a rész is nagyon fontos...Elég bonyolult vagyok ilyen téren, rengeteg érzelem van bennem,(sokáig bizonytalan is voltam..féltem hogy otthagy meg ilyenek) , szóval sok türelem kellett hozzám. Ugyanakkor érzi hogy soha senkivel nem lenne olyan boldog mint velem, mert a lelki társának tart. És én is őt. Szóval tömény nyál:D de amúgy tényleg így van...


Egyébként fordítva is működik. Én is őt látom a legjobb pasinak a világon, attól függetlenül hogy persze vannak helyes pasik az utcán, meg a híres színészek között meg ilyesmi, de nekem ő a tökéletesség mintapéldánya mind külsőleg, mind személyiségre:) meg mindenhogy.

2014. febr. 16. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem minden nő 16-24 éves koráig a legszebb.


Ahogy pasiban is kb 18- 28 ig, aztán elkezd amortizálódni a szépsége...


Ez van, megöregszünk..

2014. febr. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%
Ezzel most nem értek együtt utolsó ! Nem igaz ,hogy a 16.-24 .évesek a legszebbek !Főleg a mai világban nem !!! Én ledöbbenek a mai fiatalságon ,ez a 16-24 éves annyira koravén és kiélt már most ,hogy az valami elképesztő ! Nem vállalják fel a fiatalságukból adódó természetes szépséget ,kilószám kenik magukra a "vakolatot" ,amivel többet ártanak ,mint használnak és akkor mi lesz velük majd 10 év múlva ?! A testképzavart ,már inkább meg sem említeném .. nagyon sok esetben átesnek a ló túlsó oldalára ,azt sem veszik észre ,hogy a túlzott vékonyságukkal a nőiességet is kiölik magukból ! Szóval én arra szavazok ,hogy a legvonzóbb korosztály a 28-40 ,ekkor már(jó esetben) tisztában vannak az adottságaikkal ,ki tudnak teljesedni női mivoltukban és még egyáltalán nem öregek ;) !
2014. febr. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező ,gondolom te is hallottad már : Külső csillogás ,belső rothadás ! .. Nagy igazság ! Az én kedvesem számomra a világ minden kincsénél többet ér ,sosem utaztam azokra a kikent cicababákra . Számomra a belső szépség számított mindig igazán ! Ezzel most nem azt akarom írni ,hogy egyáltalán nem számít a külső ,de igen a természetesség és ápoltság elengedhetetlen .Nekem a nejem nem festi magát ,nincs is rá szüksége . Én így szeretem ,ő szép smink nélkül is ! De hány olyan nőt látni manapság ,akikről ha este lekerül a festék ,rá sem lehetne ismerni .. Ez a szépség dolog amúgy is szubjektív,mindenkinek más az ízlése . Nekem az én kedvesem a MINDEN ,nem úgy választottam párt magamnak ,hogy kivel lehet a legjobban villogni ! Nekem nem volt sosem rózsaszín szemüvegem :D ,a látásom sem ködös ,nagyon is különbséget tudok tenni nő és Nő között !!! 33/F
2014. febr. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
23%
te egy kövér feleség vagy?
2014. febr. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!